| adinutza_3925 a întrebat:

Cea mai buna gluma (banc ) primeste

Răspuns Câştigător
| Kidu a răspuns:

Culmea zgarceniei:sa dai beep la pompieri cand iti ia foc, casa.

Alinuta: Mama! Tata! Veniti repede ca s-a spanzurat frati-miu in garaj! Vin parintii alarmati dar nu vad nimic... - Ce vrei tu proasto, nu e nimic aici! Alinuta: Pacaleala de 1 Aprilie, s-a spanzurat in pod!

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

-Care-i culmea culmilor?
-S-o mai stii si pe-asta...

Cea mai buna gluma din punctul tau de vedere?!"Cea mai buna gluma" pot fi foarte multewinking.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Bau!

| Ana a răspuns:

O femeie se ducea intr-o zi in cimitir la mormantul sotului ei cu un tort, merge ea ce merge se impiedica si ii cade tortul jos:
-Tontu' meu, tontu' meu!
Un barbat o vede plangand, si ii zice:
-La ce bre il mai plangi daca a fost tont!
-Pai da maica da a avut 8 oua!

| Kidu a răspuns:

Multumesc pentru fundita.happy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

2 disperati pe messenger:

-Baa! ai vazut ce ninge afara?
-Serios? da mi si mie linkul'laughing

| Rosalie_9695 a răspuns:

Un canibal se muta la oras, iar dupa ceva timp vine maica-sa in vizita. Si, in timp ce mancau, aceasta zice:
- Stii numi plac deloc vecinii tai...
-Atunci mananca doar legume.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Doua blonde discutau. Prima zice:
-Fata m-a invitat Mircea la majoratul lui.
-Pey si cati ani face fata?
-Nu stiu fata ca nu l-am intrebat.

| nutzu' a răspuns:

Iata bancul impricinat:

Un orasean se hotaraste intr-o buna zi sa mearga la vanatoare, la tara. Imbracat in costum si purtand cravata, isi incarca arma, o pune la ochi, trage si impusca un fazan care cade in curtea unui fermier. Omul se apropie de ferma, cu intentia de a-si recupera prada, insa nimereste peste un taran artagos.
"Vanatul a cazut in ferma mea! Este al meu!", striga fermierul.
Insa oraseanul nu se lasa mai prejos: "Dar eu l-am impuscat! Dati-mi-l inapoi!", raspunde el.
"Prea bine, atunci. Daca vrei sa iti iei inapoi fazanul, va trebui sa jucam "taraneasca" ", a continuat taranul.
"Ce e asta?", intreaba oraseanul. "Ei bine, iti voi da un sut intre picioare, iar apoi va fi randul tau sa imi tragi un sut. Acela care va tipa mai putin va castiga fazanul", explica taranul.
Oraseanul accepta si ia pozitia necesara. Taranul isi ia elan si ii trage un sut naprasnic intre picioare. Vanatorul se prabuseste si se zbate de durere. Dupa 20 de minute, el reuseste cu greu sa se ridice in picioare.
"Acum e randul meu" spune oraseanul.
"Nuuu", raspunde taranul ranjind. "Poti sa pastrezi fazanul".

Răspuns utilizator avertizat
| mimi_4822 a răspuns:

De ce arunca un baiat ceasul pe geam? Sa vada cum trece timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Universitatea Craiova - Steaua 2-1 (Marcatori: Nicolita, Nicolita / Nicolita

Un dinamovist gaseste o lampa, o freaca si din ea iese un duh.
- Acum, ca am iesit trebuie sa-ti indeplinesc o dorinta.
- Vreau ca fratele meu, care este handicapat mintal, sa redevina normal.
- Nu cred ca pot.
- Atunci vreau ca Dinamo sa castige Champions League.
- Hmm, ia mai vino odata cu fratele tau sa ma uit un pic la el!

Directorul unui internat ii previne pe baieti:
- Daca da dracu' si-l prind pe unul din voi in dormitorul fetelor, il amendez cu 10 Euro; a doua oara il ard cu 20 de Euro si a treia oara cu 40 Euro!
Din spate, o voce timida:
- Dom' director, da' un abonament cat costa?

Un tip se duce la Vrei sa fii miliardar, si Virgil Iantu ii pune prima intrebare:
- Cat de adanc este vaginul sotiei dvs?
a.) 10 cm
b.) 15 cm
c.) 18 cm
La care tipul raspunde:
- Pot sa sun un prieten?

Parintii lui Ionel doresc sa faca sex dar nu stiu ce sa se faca cu copilul.
Barbatului însa, îi vine o idee:
- Ionica, iesi putin pe balcon si povesteste-ne frumos ce se
întîmpla pe-afara.
lonica iese pe balcon si povesteste:
- Nea Ion de la parter si-a dus cîinele într-o tufa sa faca pipi...
Un politai cauta ceva... Tanti Paraschiva tocmai a plecat cu prietenul ei...
Parintii lui Vasilica si-o pun...
- De unde-o mai stii si pe asta? îl întreaba tatal, din camera.
- Sta si el singur pe balcon, ca mine.

astea imi plac cel mai multbatting eyelasheskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mia-i dat fundita dc mi-ai dat stupid? :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaa stai ca acum vad nu-i nimic dar am crezut ca ...pfff ce aiiurita st! laughing kisskiss