| BiaJ a întrebat:

Vreau sa radlaughing

Zi-mi un banc sau o gluma ceva.big grin

cea mai buna primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
| Clauditza a răspuns:

Sfantul Petru este la poarta raiului cu un homosexual. Sfantului ii pica cheile. Se apleaca sa le ia iar homosexualul ii pune mana pe fund.
-Nu se poate te duci in Iad! spune Sf.Petru.
-Nu se poate, va rog mai dati-mi o sansa!
A doua oara se intampla la fel, si a treia oara.
In sfarsit il duce in Iad.
Peste o saptamana Dumnezeu ii spune lui Sf. Petru:
-Du-te in Iad si vezi ce se intampla de e asa de frig!
Sf. Petru ajunge in Iad unde era gheata cum nu a fost niciodata. Il intreaba pe Dracu:
-De ce nu aprindeti focul ca ii este frig Stapanului?
-Apleaca-te tu sa-l aprinzi!

| Purice_Dragos_1982 a răspuns (pentru Clauditza):

Un era sa dar in fin era geórgica alias sageata un era bine cu femeile ii plcea mi mult barbati si more utrun stupid acident si ajunge la portile lui eden da fata in fata cu sfintu petru il intraba cum geórgica aa homo da. stai sama uit inregistru cauta si cauta. un da de el ma un esti in registru pai si ce fac ia liftu pai si unde ma duc la subsol apesi p un 1 2 se duce bun si facut vine anfu si apare isus si ii zice mi-a venit geórgica si ce ai facut l-am trimis la 2 asta-i frauda cum asa bine o sa ne ingete pe toti hai sa coborim stai linistit un te acopar cu Slobozia mea iau si argesu cu mine... ajunge la 2 sub un frig ca mai rau ca dracu si se intilneste satana cu isus isus ii zice cei cu frigu asta pai tu un vezi ca nimeni numai pune lemne pe foc ….de ce sa ti ei dracu homalai ca inghetam dracu de frig …….FIN...

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un baiat si o fata stau pe o banca in parc. Fata il intraba pe baiat daca vrea sa ii arate unde i-au silicoanehee hee. Baiatul "normal, stii ca te iubesc" la care fata "uite acolo, la etajul 3" laughing.

| DeeDee28 a răspuns:

Un tip trece pe langa o turma de oi si ii spune ciobanului:
-Buna ziua, bade! Frumoase oi.
ciobanul raspunde:
-Da, alea albe.
-Da alea negre?
-Si alea negre.
-Si dau lana?
-Da, alea albe.
-Si alea negre?
-Da, si alea.
-Si au lapte bun?
-Da, alea albe.
-Da alea negre?
-Si alea negre.
La care tipul enervat ii spune ciobanului:
-Dar de ce spuneti doar de oile albe ca sunt bune si dupa aceea spuneti ca si alea negre?
-Pai alea albe sunt ale mele.
-Si alea negre?
-Pai, si alea negre laughing

| Farcas a răspuns:

De ce rade Adrian Copilu Minune, cand coboara dealu?
Il gadila iarba`n fund.

| Cryssbest a răspuns:

Intr-o seara, inaintea unei batalii, vine la Napoleon val-vartej unul dintre generalii sai: - Sire, inamicul ne sta in fata nasului, trebuie sa atacam numaidecat!
Napoleon privi cu atentie nasul minuscul al generalului si ii raspunse ironic:
- Zici ca inamicul ne sta in fata nasului? Nasul cui? Daca e vorba de al dumitale, inamicul este intr-adevar foarte aproape. Dar, daca e vorba de nasul meu, mai avem destul timp sa luam masa in liniste.
rolling on the floor

| Just kidding a răspuns:

Un sot si o sotie urcau scarile blocului, la care sotul ii spune sotiei:

-Vai, draga ai un fund mare cat o masina de spalat! Femeia nu spune nimic…Vine seara, barbatul are chef de sex, la care sotia ii spune:

-Eu nu dau drumul la masina de spalat pentru o carpa, mai bine spal-o de mana!

laughing)))

| Just kidding a răspuns:

- Domnule doctor, am avut un cosmar toata noaptea: se facea ca trageam de o usa pe care scria ceva.
- Si ce scria?
- Impinge… laughing)

| Just kidding a răspuns:

Un nebun scria o scrisoare catre parintii lui, in care zicea:
- Mama si tata, ma simt bine aici. Avem piscina… ne da voie sa ne aruncam in ea de la etajul 3. Si directorul a zis ca daca o sa fim si mai cuminti o sa ne toarne si apa in ea! laughing)

| IRI_5028 a răspuns:

Fi atenta sa mor eu de n-o sa-ti placa asta:

Un reporte merge intr-um sat.Acolo da peste un taran si- intreaba:
-Scuzati-ma, domnule putem sa va punem catevva intrebari?
-Desigur
-Care este cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat?
-Pai odata s-a pierdut oaia cuiva in padure.Neam strans toti barbatii, am baut cate-o cana de tuica si am plecat s-o cautam. Am gasit oaia mai spre seara, am adus-o inapooi in sat si dupa aia am fu.-to fiecare.
-Domnule ce-i asta? am zis sa-mi spuneti cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat.
-A pai bine atunci. Odata s-a pierdut sotia unui consatean in padure.Neam strans toti barbatii, am baut cate-o cana de tuica si am plecat s-o cautam. Am gasit-o, am adus-o inapooi in sat si dupa aia am fu.-to fiecare.
-Vad ca asa nu merge! Sa va intreb alceva: care este cel mai groaznic lucru care vi s-a intamplat?
-pai intr-o zi m-am pierdut in padure...

Daca nu-ti place mai am alta:

Un barbat merge la doctor:
-Domnule doctor, sotia mea spune ca-s nebun.
-Cum asa?
-Pai mereu cand beau cafea mananc ceasca.
-Cum asa? Mananci ceasca cu totu`?
-Nu... las manreu`.
-Chiar ca esti nebun! maneru` e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf... S-a mai pus intrebarea:)si ca sa nu mai scriem odata uite unul din site-uri: http://www.TPU.ro/......n-maraton/ sau http://www.TPU.ro/......sa-rad-ma/ sau : http://www.TPU.ro/adolescenti/care-este-cel-mai-tare-banc-x/