| comansorin a întrebat:

Cel mai frumos raspuns are fundita! Credeti ca va veni sfarsitul lumii in 2012?

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Nu cred in asa ceva.Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii, doar Dumnezeu va decide asa ceva. Si oricum, nu cred ca este asa o mare tragedie ca pana la urma lumea asta a ajuns asa de jos incat sunt numai minciuni si rautati si oamenii au uitat cum e sa traiesti cu adevarat, sa fi sincer, sa nu-ti injuri prietenii pe la spate si in fata sa le zambesti. Cu toate ca mie imi place viata nici nu as regreta nimic daca maine ar veni sfarsitul lumii. Dar asa ca incheiere...cred ca secolul 21 este inceputul sfarsitului.
O zi buna!

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu

| PisicMic19 a răspuns:

Mayasii nu stiau sa socoteasca mai mult rolling on the floor

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Deci mayasi nu au prezis ca atunci va fi sfarsitul lumii, ci atunci s-a terminat calendarul lor(s-a terminat un ciclu de viata si incepe altul)

| MyRy701 a răspuns:

Da ca si pana acum! Oricum la noi e mereu sfarsitul lumi! Stai linistit vei muri!winking