| Ioanamarijuana a întrebat:

Cele mai triste citate. Fara >copy-paste. Cele pe care le stiti voi.multumesc

4 răspunsuri:
| Roberta00 a răspuns:

True love is when you shead a tear and still love him!

Am uitat ce ti-am spus si cum eram inainte. N-am uitat sa te iubesc, doar ca nu imi aduc aminte!

Te iubea fraiere! Chiar te-a iubit candva.Priveste-o acum dar stai departe. Ea nu te mai vrea. E mult prea tarziu pentru regrete, te-a uitat.Nici nu vrea sa te mai ierte!

Regreti?! Regreta! Pentru ca acum e prea tarziu, am plecat si n-o sa vin. Tu plangi mie imi vine sa rad.Stiu e neplacut, dar gandeste-te a fost invers in trecut!

E jalnic, o stii prea bine.Nu ma uri ca sunt mai desteapta ca tine! Uraste-ti prietenul care intoarce capul dupa mine chiar si cand el e cu tine.

Iar el mereu va spune "Tu m-ai inselat!". Iar eu mereu ii voi raspunde "Tu m-ai provocat!"

Le am luat dintr-un caiet de-al meu cu notite:*Sper sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| RetardedRacoons a răspuns:

"Cele mai triste citate. Fara >copy-paste. Cele pe care le stiti voi.multumesc"
Scris de o pitipoanca de pe TPU, mi s-a parut cel mai trist citat ever.

| Analytical a răspuns:

De ce, esti emo? ia-ti lama!
tristetea vine din tine, citatul profund la fel ar trebui! nimeni de aici, nu iti cunoaste trairile pentru a putea atinge profunzimea ta! exprima-te tu singura, fi originala! cati pusti, s-a pierdut maturizarea! rolling eyes