| anonim_4396 a întrebat:

Ceva foarte enervant asa de... plictiseala, nu e nevoie sa raspundeti pentru ca stiu ca se incarca greu :| (un minut la fiecare pagina, opera merge un pic mai repede) http://www.trilulilu.ro/dan_neoro/98ccd3edd8649e bye

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

laughing la mine nu s-a incarcat greu... vreo 10 sec. Ce copil rolling on the floor parca ma vad pe mine : "mama, mami, mam, maaaama, mami, mama, mam, maaaam", nu de ala da` cam seman cu el laughing

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dastraight face Si la mine merge greu.Nu stiu care e problemawinking
Ce copil inervant rolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si la mine e aceiasi problema.

cami
| cami a răspuns:

PS: Cand au aparut astia? "familia guy" ...eu nu-i stiam thinking

| SweetCandy a răspuns:

Mama masii...straight facestraight face merge k melcu...

| Dara a răspuns:

Excelent! rolling on the floor Parca e la mine acasa straight face Distributia: eu cu fiica-mea! Stii ce consecventa e? Cred ca il intrece cu succes pe baietel laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credeam ca numai eu postez acum si citesc raspunsurile maine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci de asta se misca greu. Si eu care voiam sa-l curat de praf rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Enervant copil.