| maya_7683 a întrebat:

Ceva special pentru azi? sau doar in casa in fata calculatorului?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

In casa, nici daca ma bati nu ies afara! Cred ca si eu voi juca remy cu ai mei, si monopoly cu fratimiu...Si ma gandesc daca maine ma duc la scoala sau nuthinking

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un joc de remy cu familia si binecuvantata leneveala de duminicahee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Iar in fara calculatorului? oh go on Nu! Deja m-am saturat happy
Vreau afara in zapada!love struck De dimineata am fost in oras cu cateva prietene sa ne luam de imbracat happy Deabea ce am ajuns acasa cu mainle degerate laughing Mananc mai stau putin pe TPU si pe la 3 ies afara happyCa in casa...am stat destulwinking Iesim si noi la o bataie cu zapada laughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Stau să învăţ. Am examen marţi.

| kukubau a răspuns:

Invatat, dar cu pauze foarte lungi big grin

| Irina a răspuns:

Proiect la baze de datesad

| maya_7683 explică:

Euuuu, as vrea si eu la derdelus dar la mine in Salaj nu este zapada...nu imi merge nici Tv-ul, habar nu am de ce, cei de la Dolce cred ca au o problema cu difuzarea programelor, asa ca momentan la Pc.Mai tirziu stiu eu ce o sa fac? Poate o sa citesc cevahappy

| maya_7683 explică:

Da primaru, multumeschappy

| LoveForShania a răspuns:

Este duminica, putem iesi la o plimbare, undeva in oras ( mall, cinema, restaurant, o pizza big grin ). macar astazi, dar nici acum sad
Stau pe net putin, pe TPU, pe messenger, si dupa aia ma apuc de teme pentru scoala...ma uit la TV, ma joc cu cateii mei :X...

| Sasha_3991 a răspuns:

La derdelus. ura! Yu?

| alessiaS a răspuns:

EEE... spectaculos nu pot sa spun poate patinoar sau o iesire cu prietenii la un suc chiar daca e farte frig...:* tu?

| primaru a răspuns:

Da vorbesc cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi am sa stau in casa deoarece am maine testare la algebra si trebuie sa lucrez tare mult... dar abia astept vacanta!:X