| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face daca nu ati mai avea prieteni? Si v-ati plictisi singuri in casa in fata calculatorului?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mi i-as face(prietenii).

| Silvia a răspuns:

As da muzica la maxim, as dansa, as face tot ce-mi trece din cap.Stai linistitaoh go on, prieteni iti gasesti oricand si oriunde.Nu ai acum, dar nu e nicio tragedie.Invata sa iti placa sa stai tu cu tinewinking. Ai net, sunt o gramada de lucruri de facut. Poti invata multe, citesti, te joci, iti aranjezi parul, desenezi...pff cate lucruri suntlove struck happy.

| paramore a răspuns:

As da drumul la pshappy

| larrii a răspuns:

Eu sunt in situatia asta si crede'ma...INNEBUNESC! numai pot.deci imi vine sa ma arunc de la balcon sigh poate nu ma crezi, dar de cand nu mai am prieteni aberez. abia astept sa inceapa scoala. nu am mai avut parte de o plictiseala mai mare ca asta... e frumos afara, numai eu stau in casaoh go on. e FOARTE URAT! nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva.

| AdaIoana18 a răspuns:

Cred ca glumesti. Nu as putea avea o viata atat de monotona nici macar in cel mai urat vis... Sunt o fata mai rebela si imi place foarte mult sa ma distrez cu prietenele si prietenii... love struck love struck love struck love struck

| figaro a răspuns:

Masi pune sa ma uit la seriale...iti ocupa tot timpul liber.byebye

| aliona_6797 a răspuns:

Nu stiu, probabil mi-as impune lucruri precum... sa vizionez 15 filme intr-o saptamana, ori sa citesc 4 carti intr-o luna, ori sa invat o limba straina.

| franka a răspuns:

oh go on. Stiu prea bine cum e pentru ca asta mi s-a intamplat mie acum.numai am nici un prieten adevarat...incearca sa iti gasesti o ocupatie. du-te cu rolele in parc singura bagati castile in urechi si asta e. uitate la niste filme acasa.inscriete la un sport ceva, un club de dans.thinking sati ocupi din timp.

| !LuV! a răspuns:

Singura pe lume nu poti fi...
un prieten tot exista pe lumea asta pentru fiecare...
chiar daca nu e intotdeauna lanaga tine...
tot e prieten desi nu e unul adevarat, dar e
cel putin asa cred eu big grin

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Nu cred ca s-ar putea intampla happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta vreau sa aflu si eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

oh go on. Stiu prea bine cum e pentru ca asta mi sa intamplat mie acuma.numai am nici un prieten adevarat...incearca sa iti gasesti o ocupatie.du-te cu rolele in parc singura bagati castile in urechi si asta e.uitate la niste filme acasa.inscriete la un sport ceva,un club de dans.thinkingsati ocupi din timp .

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te omor! Simplu!hee hee

| sufletel_3672 a răspuns:

Off-topic: fata are nevoie de idei, nu sa veniti cu replici gen: "nu s-ar intampla asa ceva" sau "nu as putea sa am o viata atat de monotona".

On: Si eu sunt in aceeasi situatie, imi storc creierii sa gasesc ceva de facut pe acasa. Cateodata mai ies singura la cumparaturi. O idee buna ar fi sa iesi cu rolele sau cu bicicleta in parc, daca ai. Daca nu, ai putea sa inchiriezi o bicicleta din parc. Nu ai nevoie de prieteni ca sa te plimbi in parc cu bicla si e chiar placut. Sau ai putea sa te inscrii intr-un club sportiv, sa faci un sport care-ti place si iti umpli timpul cu asta.