| ζøvع a întrebat:

Ciao! Cat timp iti trebuie ca sa iei permisu? stiind ca sala nu ai dat-o si nici orasu nu l-ai dat... cam cate saptamani iti ia? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey :* buna! nu prea am inteles ce anume vrei sa stii, dar incerc sa te ajut :* deci... faci orele de condus in aproximativ o luna si ceva...adica ai 15 sedinte a cate 2 ore. eu am terminat orele intr-o luna. si imediat am dat sala, a doua zi traseul, iar peste alte 2 zile mi-am ridicat si permisul. eu am terminat tot cam intr-o luna si o saptamana. acum depinde si de instructor, ca acele 15 sedinte le poti face in mai mult timp. dar cred ca ai putea avea permisul intr-o luna jumatate tongue succes :*

1 răspuns:
| OvidiuDanzka a răspuns:

O luna scoala si 3-7 zile pana il ai in mana depinzand de orasul in care sustii probele happy