| Calinizvoru a întrebat:

Cine a creat viata? Nu oare stiinta a creat viata si acum se intreaba cine a creat-o? Zilele de luni,timpul,orele,lunile,formele
geometrice, numele dat pamantului, nu stiinta a creat toate astea? De ce se mai intreaba stiinta cine a creat lucrurile astea?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stiinta a creat viata haaaaaaaaaaa ce intrebari

| OldSoul a răspuns:

Si stiinta nu tot de oameni e facuta?
Acum intrebarea e, daca oamenii au facut stiinta, pe oameni cine i-a facut?

| Steregoi a răspuns:

NU omul si stiinta omului a creat viata. Natura si de fapt Dumnezeu intrece orice pricepere si stiinta omeneasca.

Omul a descoperit si folosit natura ca inspiratie pentru inventiile lui.