| Didu25 a întrebat:

Oare de ce nu pot avea incredere in iubitul meu? Imi spune ca ma iubeste tot timpul si ca is viata lui. dar, eu nu il cred...I-am zis ca eu nu am incredere in el si a zis ca eu niciodata nu am incredere in el si ca isi ia zilele, ca poate asa o sa-l cred ca ma iubeste! El este genul ala de baiat care umbla cu mai multe fete! Asta mi-a zis`o si mama lui, am fost acum 3 zile la ea si mi-a povestit multe de el :-s, mi s-a parut ciudat ca mama lui sa-mi zica mie ca baiatul ei e mai vagabont, ma inteleg foarte bine cu ea! acum o luna am fost despartiti iar el a stat cu o alta fata 3 zile iar mama lui i-a facut scandal chiar cu acea fata de fata, el nu mi-a zis lucrurile astea! Sunt cu el de 8 luni :-s, l-a inceput am avut incredere in el dar acum nu stiu parca ma minte cu tot ce zice s-a si jurat pe familia lui., dar tot nu il cred! De ce oare nu pot avea incredere in el? crying.

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Pentru ca te-au dezamagit lucrurile aflate. Chiar tu spui ca este genul de baiat ce umbla cu mai multe fete... E absolut normal sa nu poti avea incredere in el.

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Heya.
Nu poti avea incredere in el deoarece ti-a demonstrat de mai multe ori de ce este in stare. Poate sa spuna el ca se sinucide live, nu conteaza, spune asta doar pentru a te impresiona.
Eu zic sa nu te lasi asa de usor pacalita.Asteapta de la el fapte, nu vorbe!
Eu daca eram in locul tau, l-as fi lasat balta din prima clipa in care m-a dezamagit, nu se merita sa iti pierzi timpul aiurea cu cineva care nu iti va fi loial niciodata.
Bafta!

| albertoleos99 a răspuns:

Incearca sa vezi ce s-a schimbat la el daca l-a influentat cineva(asa am patit eu, am fost influentat dar m-am trezit la timp si am salvat tot cu iubita) Daca il iubesti, incearca sa stai cu el mai mult daca zici ca umbla cu mai multe fete pai du-te si tu acolo, nu cred ca poate spune nu...du-te si stai cu el. Asa poate o sa isi dea seama ca te iubeste cu adevarat. Si la intrebarea ta...nu poti avea incredere in el deoarece a intervenit gelozia si toate lucrurile pe care ti le-a facut(p.s nu renunta asa usor, poate dar poate mai exista ceva in sufletul luidaca are.)