| DianaIsHere123 a întrebat:

Cine a trecut in finala la Romanii au Talent? Ca ieri seara n-am mai apucat sa ma uit...

Răspuns Câştigător
| AnyAnA99 a răspuns:

Ultimii 3 concurenti care vor merge in finala de vinerea viitoare sunt Bruno Icobet, dresorul care a impresionat cu numarul oferit de cei 3 caini ai sai. Actorul Andrei Eduard Sandu a facut juriul sa rada cu lacrimi la numarul sau cu "papusa vorbareata" Nea' Alecu. Trupa Florea a oferit acrobatii la cel mai inalt nivel si a castigat ultimul loc de finala.
FUNDA?