| AIexandra a întrebat:

Cine a ajuns in finala la Romanii au talent de ieri?

Răspuns Câştigător
| DaRaspund a răspuns:

Ana munteanu(desena cu nisip) Camelia Duta( dansa step) Alexandra si Partenerul ei ( dans sportiv)

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Tipa aceea care desena in nisip, femeia care dansa step si cei doi dansatori

| AIexandra explică:

Scuza-ma daca te-a deranjat cu ceva intrebarea mea deoarece nu am avut timp sa caut pe google si mi-a fost mult mai usor sa intreb aici.

| AIexandra explică:

De fapt mi-a luat doar un minut sa scriu intrebarea si in timp ce asteptam raspunsul mi-am rezolvat treburile. Eu nu consider asta lene!

| amyana a răspuns:

Ana munteanu(

Alexandra si Partenerul ei

| alexs99 a răspuns:

In finala de la Romanii au Talent au ajuns Ana Munteanu, Camelia Duta si Andra Pacurar si Alex Miculescu.

| Lou222 a răspuns:

Camelia duta, ana munteanu si alex si andra! Funda?

| unconnected a răspuns:

Ana Munteanu
Camelia Duta
Andra Pacurar si Alex Miculescu

| nicoalusoby a răspuns:

Ana munteanu desena
Camelia Duta dansa
Andra Pacurar si Alex Miculescu(dansau)