| andrada a întrebat:

Cine a trecut in finala ieri la ROMANII AU TALENT?

Răspuns Câştigător
| Nyckol a răspuns:

Pai cam asa:
1.Pe primul loc a fost Corul Fiat Lux.
2.Pe locul doi a fost Diana Caldararu(fetita aia mai mica care a cantat la pian si cu vocea)
3.4.Juriul a trebuit sa aleaga intre Ionela si Mihai(copiii aia mici care dansau) si trupa de dans WhoGonStopUs.Iar acestia au decis ca mai departe sa mearga trupa de dans WhoGonStopUs.happy

Funda?:*

| mimiwewem a răspuns (pentru Nyckol):

Chiar ai meritat funda!

8 răspunsuri:
| a răspuns:

1.Corul FIATLUX
2. Diana Caldararu
3. WhoGonStopUS
Byehappy

| SuneteDeChitara a răspuns:

Bună!
În finală au trecut Corul Fiat Lux, Diana Căldăraru şi trupa de dans WhoGonStopUs.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Locul 1. Corul Fiat Lux
Locul 2. Diana Caldararu
Locul 3 VS Locul 4. WhoGonStopUS VS Copiii aia doi care dansau impreuna, a castigat locul 3 in finala WhoGonStopUS

| ioana21S a răspuns:

Buna...
1)Corul FIATLUX
2)Diana Caldararu
3)WhoGonStopUS

http://www.clicksud.com/......DITIE.html

| ๖ClaSSic a răspuns:

1)Corul FIATLUX
2)Diana Caldararu (pian)
3) WhoGonStopUS (trupa de dans) si Ionela si Mihai (copiii mici care dansau) si juriul a ales trupa
WhoGonStopUS.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Trupa Fiatlux (cu soprani), Diana Caldararu (fata care canta la pianul ala
) si Trupa de dans WhoGonStopUswinking Pa pa!

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

1.Corul Fiat Lux.
2. Diana Caldararu
3. WhoGonStopUs.
Aştia.