| anonim_4396 a întrebat:

Cine ati fi vrut sa castige Primul Război Mondial? Dar Cel De-Al Doilea Război Mondial?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Germania.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As spune Germania dar nu sunt de acord cu ce au facut, un castig dar fara victime unu cu cap ca in prezent economic

| sublime89 a răspuns:

Cred ca le-a castigat cine a meritat.

| Wøodenpints a răspuns:

Primul nu prea contează că oricum s-a ajuns la al doilea. Aș fi vrut totuși să-l câștige Germania.

| LeKaAlex a răspuns:

Germani ca toata Europa era plina de nemti si nu mai existau tigani soarta ei se bateau cu Russia cu America si cu Britania si Francezi deci o tara vs 5 lol laughing