| Ionascumihaita a întrebat:

Cine este contra fumatului? Eu unul sunt!

12 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Toti nefumatorii sunt impotriva fumatului.

| mona a răspuns:

Eu ma abtin

| MasterOfDisaster a răspuns:

Si eu sunt contra fumatului.

| Mădă0611 a răspuns:

Si eu.

| Dariusuu a răspuns:

Si eu, si eu.

| W3R4 a răspuns:

Realizezi faptul că mulţi vor răspunde:"Da, da, contra fumatu; ui!".
Pe cînd unii, chiar acum au ţigara în gură!
Eu una nu fumez, și nici nu vreau!

| TashaUhm a răspuns:

Eu nu mai raspund ca o sa sariti toti ''ca nu e bine''!laughing

| Antoniacopiluța a răspuns:

Bună!
Eu una, da sunt contra fumatului!
1) Nu sunt sănătoase si eu am probleme cu plămănii
2) Costă!
Deci contra!

| duuh a răspuns:

Nu-s contra. Si nu pentru ca as fi fumatoare, ca nu-s.
Dar daca o persoana fumeaza, e strict problema sa. Nu m-as apuca sa ii fac morala si sa ii spun sa se lase ca nu e bine si ca nu e sanatos si alte lucruri de genul, pentru ca mi-e greu sa cred ca n-ar fi stiut toate astea. Adica, am si eu macar atata incredere in persoana respectiva incat sa spun ca e constienta de ceea ce face (bine, nu toate sunt, insa daca e asa, e posibil sa isi schimbe parerea despre fumat in scurt timp si sa renunte). Si cat timp nu ma obliga sa trag si eu din tigara, e ok.

Dupa parerea mea, sunt alte lucruri in lume mai nesanatoase, mai gretoase, mai rele decat fumatul.

| NopeCheers a răspuns:

Sunt contra fumatului dar fiecare are cate un vici-u in viata... la uni e fumat-u la uni e calcualtoru la uni e pasiunea fata de munca. Fiecare are parelile sale cei care sunt pro fumatului pot fii contra calcualtorului sau munci...

| AnaRadu a răspuns:

Si eu sunt!

| CristobalMarian a răspuns:

Mie nu-mi plac tigarile pentru ca :
- Dai bani foarte multi
- Nu sunt sanatoase, iti fac rau
- Pierzi pe cineva din cauza lor
- Devii veteran, 4-5 pachete pe zi, si cand nu ai bani, poti sa te sinucizi.

Eu sunt contra fumatului, de aceea cand vad un prieten ca fumeaza, ii spun ca nu sunt sanatoase.