| Dumitriu_Elenaswee_1988 a întrebat:

Cine imi poate spune care e treaba cu tigara electronica, sa ma apuc sau nu? am vazut ceva aici http://www.urbanvape.ro/

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa te apuci de ce? Eu m-am lasat cu tigara electronica. Daca vrei sa te apuci de fumat, mai bine nu!

| Idkidk a răspuns:

Nu e recomandat, dar faci ce vrei!

| Anonimuserr a răspuns:

Nu, nu e bine să fumezi. Nu este sub nici o formă bine să încerci acest viciu. Foarte mulţi doresc să se lase şi nu mai reuşesc.
Ţine minte un lucru, bani cheltuiţi (arşi) + boală în organism. Pentru ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!