| mihai186199 a întrebat:

Cine stie un banc bun, dar bun de tot? Cel mai amuzant ia funda =)

Răspuns Câştigător
| GRs a răspuns:

Doi betivi ies dintr-un bar si vad un caine care se linge la co**e. Unul dintre ei zice:
-Ce n-as da sa pot face si eu asta.
-Poate daca-i dai ceva de mancare te lasa si pe tine.

Un tigan se intoarce acasa si ii zice nevastei sale:
-Tu femeie sa vezi ce esarfa am vrut sa-ti aduc.
-Si de ce nu mi-ai adus?
-Pentru ca vanzatoarea tot la mine se uita.

Un beţiv iese din bar şi se împiedică de o piatră. Se ridică, însă iar cade. Supărat, spune:
- Dacă ştiam că pic iar, nu mă mai ridicam.

Un infractor este interogat la poliţie:
- Spune, dom'le, ce-ai făcut!
- Păi am furat o cisternă cu vin...
- Şi...
- Jumătate am băut-o...
- Şi cu cealaltă jumătate ce-ai făcut?
- Păi, am vândut-o...
- Şi ce-ai făcut cu banii?
- I-am băut!

- Ai promis că te vei lăsa de băutură şi vei deveni un alt om!
- Aşa am şi făcut. Numai că şi omului aceluia îi place să bea.

Trei tipi rupţi de beţi la o masă:.
- Bă, eu-s trimisul lui Dumnezeu pe pămînt!
- Taci, mă, că eu-s trimisul lui Dumnezeu pe pămînt!
- Tăceţi, bă, că n-am trimis pe nimeni!

Un beţiv mergea pe stradă. La un moment dat, se opreşte în faţa unui panou publicitar. Se uită... se uită... şi zice:
- La viaţa mea, beţi criţă am văzut, beţi morţi am văzut, dar beti pepsi niciodată.

Un beţiv mergea pe stradă. La un moment dat, se opreşte în faţa unui panou publicitar. Se uită... se uită... şi zice:
- La viaţa mea, beţi criţă am văzut, beţi morţi am văzut, dar beti pepsi niciodată.

Doi beţivi scot un om pe jumătate înecat dintr-un lac:
- Vezi ce-a păţit dacă a băut apă!

6 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Un băiat face cunoștință cu o fată. În cele din urmă, într-o seară, fata îl cheamă la ea acasă. Intră în camera ei, încep mângâierile. Fata:
- Sstttt… la mine părinții îs acasă, să nu-i trezim. La mine, tata lucrează în forțele antitero, iar mama e căpitan în DIICOT și ar fi bine să nu-i deranjăm.
Băiatul se gândește: „Doamne, unde am nimerit?"
Continuă ei mângâierile, îi cam luase deja valul și fata iarăși:
- Ssst… Te rog mai încet în camera de alături doarme fratele meu, care nu demult s-a întors din Irak.
Băiatul deja speriat bine de tot, se gândește: „Huuu… trebuie să mă rețin, aici e periculos…". Fata însă îl liniștește:
- Dragule, dar vrei să ai o seară de neuitat?
- Daa!, zice tipul excitat.
- AJUTOR! MĂ VIOLEAZĂ!

| madyddd a răspuns (pentru ionutzul31):

rolling on the floor)) tare asta...bravorolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Aleqa a răspuns:

Auzind despre gravitatea îmbolnăvirii cu SIDA, un tînăr de 20 de ani îşi întreabă tatăl despre modul în care se poate lua SIDA. Răspunsul tatălui:
- Păi prin contact sexual şi prin mucoasă...
- Auzi, da' de la o mucoasă de 16 ani poţi lua SIDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa aleg unul.
http://www.bancuri.net/

| skirlex a răspuns:

Doua maimute stau pe o creanga si la un moment dat una ii zice celeilalte te imping si a impins-o rolling on the floor

sau
O blonda face pana la masina se da ia jos scoate pompa din portbagaj si baga furtunul in esapament(toba) si umfla, la un moment dat trece alat ablonda si isi zice in gand ba da ce proasta nu vede ca are geamurile deschiserolling on the floor

o blonda si o bruneta se arunca dupa pod, care ajunge prima, blonda ca ii parasuta laughing

| grasuN a răspuns:

Sall.No merge unu odata la un salon de tatuat si zice catre omu ala sa-i tatueze 100 de dolari pe barbatie.Omu nedumerit il intreaba de ce.Ala zice:in primul rand imi place sa ma joc cu banii iar in al doilea rand cand imi cere nevasta bani sa-i dau. Daca te`ai prinslaughing