| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie vreun site deunde pot comanda biblie gratuita.multumesc

13 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu poti s-o comanzi gratis, trebuie' s-o cumperi happy.

| Edw08 a răspuns:

Jalnic ce se întâmplă. Ajungem să plătim pentru informaţii sfinte!
Caută la adunări, acolo iţi vor da ei;-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti merge la o adunare unei comunitati crestine, iar acolo explici faptul ca doresti o Biblie. Te asigur ca o vei primi chiar gratis. Nu sunt fanul lor dar, ii admir pe oamenii astia, pentru ca ei nu stau cu fundul in 2 barci. Incearca! Daca doresti s-o primesti prin posta, trebuie sa platesti niste taxe. Ti-a spus asta si marusyo.

| CristinelAZS a răspuns:

Incearca sa ceri laun vecin pocait de la tine din sat. Sigur vei primi, si pe langa asta vei mai primi si alte carti.

| CristinelAZS a răspuns:

Amcpcb@online.asconet.ro

| darkdefender23 a răspuns:

Pe http://egratis.biz gasesti mai multe biblii de comandat. Da, bibliile, sunt gratuite si ajung la tine acasa. Iti dau si 2 linkuri: http://egratis.biz/1122/biblie-in-limba-romana-gratuita. html si http://egratis.biz/1934/biblie-gratuita-king-james-version. html. Succes!

| marusyo a răspuns:

Daca vrei biblie sa o comanzi online si sa o primesti prin posta nu se poate, in ziua de azi totul se plateste!

| Adriana_Micu_1981 a răspuns:

Vreau o biblie gratis

| Meandyou99 a răspuns (pentru Adriana_Micu_1981):

Da-mi adresa ta, o sa ti-o trimit acasa!

| Anaaaa89 a răspuns (pentru Meandyou99):

Dacă cumva mai ai Biblii, as dori și eu una! happy

| SorinMitocaru a răspuns:

Command.biblia.gratuita.