| RAY a întrebat:

Cine vrea sa faca un TEST DE PERSONALITATE GRATUIT?

https://www.16personalities.com/ro/test-de-personalitate -gratuit

sa scrieti mai jos si rezultatul

mi e mi-a dat PERSONALITATE "POLEMIST"

Dau fundita si voturii

53 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Drimmero):

Gata man, au primit ignore, la intrebarile mele nu se accepta spamul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animator.happy

"Dacă nu poți să mă suporți când sunt dificilă, cu siguranță nu mă meriți când mă simt cel mai bine."

| Sn4k3 a răspuns:

Virtuos
"Am vrut să trăiesc viața, o viață diferită. Nu am vrut să mă duc în același loc în fiecare zi, să văd aceiași oameni și să fac același lucru. Am dorit provocări interesante. - Harrison Ford
Adevarat, bun testul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LittleBugsBunny):

Bob Marley de Romania.happy
"Mai bine golan decât activist, mai bine mort decât comunist!".

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru anonim_4396):

E vechi sloganu, dar merci cred... totusi nu sunt genul de om care sa fie golan desi unii ma numesc hipiot violent laughing

| RAY explică:

Acolo recunosc ca drimmero si cu respectiva persoana au facut spam, puteai sa scrii la cine te referi, credeam ca vb de flory si de mine

| udrescuf a răspuns:

Animator happy

| J0B0MAT a răspuns:

Susţinător.
I-auzi aici:"Fiecare om trebuie să decidă dacă va păși în lumina altruismului creator sau în întunericul egoismului distrugător."

| Drimmero a răspuns:

Cum sa aduci in discutie un spam facut la o intrebare de acum 1 an?)))))

| Skippy223 a răspuns:

Mediator.
Hmm...

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sa stii drimmero ca conform regulamentului asta nu are importanta, daca ma jignit un user acum 5 ani si eu il raportez are acelasi relevanta ca daca ma r fi jignit azi, nu conteaza cand, asa este regulamentul TPU, un user a fost banat desi nu a mai intrat de vreo 2 ani

| pzdamatyiyyiyiyiyyiyiyiyiyyiyi a răspuns (pentru RAY):

Hai, da-i ignore si lu drimmero

| pzdamatyiyyiyiyiyyiyiyiyiyyiyi a răspuns (pentru Drimmero):

Cu talent

| Hammurabi a răspuns:

"POLEMIST"
(ENTP-A)

Extravertit 85%
Introvertit 15%
Intuitiv 82%
Realist 18%
Centrat pe Logică 53%
Centrat pe Principii 47%
Organizator 47%
Căutător 53%
Asertiv 100%
Precaut 0%

| RAY explică (pentru Hammurabi):

In sfarsit cineva ca mine, credeam ca sunt unicat, si tu esti urat de multi man?

| AdrianVoicu a răspuns:

Mediator laughing

| RAY explică (pentru AdrianVoicu):

Frumoasa personalitate

| RAY explică:

Am raspuns mai corect
TIPUL TĂU DE PERSONALITATE ESTE:
"LOGIC"
(INTP-T)

Extravertit
MENTAL
Introvertit
45%55%
Intuitiv
ENERGIE
Realist
53%47%
Centrat pe Logică
NATURĂ
Centrat pe Principii
80%20%
Organizator
TACTICI
Căutător
48%52%
Asertiv
IDENTITATE
Precaut
32%68

| Elish090 a răspuns:

Sustinator happy

| RAY explică (pentru Elish090):

Draguta pisicuta

| MephisFm a răspuns:

Polemist. Sa caut pe DEX ce inseamna.