| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vouă ce v-a ieșit? :)

"Test de personalitate gratuit | 16Personalities" https://www.16personalities.com/ro/test-de-personalitate -gratuit

21 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Director.

| romeo78 a răspuns:

Arhitect

| RAY a răspuns:

Tipul tău de personalitate este:
Logic
INTP-T

https://ro.scribd.com/......sonalities

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cica meditatior.

Desi parca am mai facut o data si a iesit altceva thinking

| Mosotti a răspuns:

Mie mi-a iesit asa:

https://ibb.co/g7BfhwN

Am pus poza ca e mai bine asa. Acum am facut testul.

| Freya1 a răspuns:

Introvertita 90%
Realistă 54%
Centrată pe logica 60%
Organizator 54%
Precaut 63%

| Mădă0611 a răspuns:

Arhitect.

"Reflectezi mai mult atunci când călătorești singur
Arhitecții sunt geniali și au încredere în cunoștințele pe care le-au dobândit în timp, însă, din nefericire, relațiile sociale nu sunt punctul lor forte. Minciunile nevinovate și flecăreala sunt destul de greu de suportat pentru acest tip de personalitate care caută adevărul și profunzimea, însă Arhitecții pot merge chiar până la a vedea multe convenții sociale ca fiind pur și simplu stupide." Corect!

"Dismissive of Emotions – For Architects, rationality is king. But emotional context often matters more than people with this personality type care to admit. Architects can get impatient with anyone who seems to value feelings more than facts. Unfortunately, ignoring emotion is its own type of bias – one that can cloud Architects’ judgment." Tot sunt de parere ca ratiunea e mai importanta. Sâc!

| LoveSleep a răspuns:

Virtuos
Lma0

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

INFJ / Susținător.

| Invictusman a răspuns:

Logistian, prefer sa fiu singur decât într-o companie proasta doar de dragul de a ma afla printre oameni.
Imi plac oamenii de calitate, prefer calitatea nu cantitatea.

| SingleForOne a răspuns:

De cele mai multe ori, am INFJ, alte dați mi-a iesit INFP, INTJ, INTP, iar în zile foarte rare, chiar și ENFP. Depinde cum mă simt și ce gândesc în acel moment, și ce experiențe am avut precedent, deși, deseori rezultatele sunt intre 40-60 din rezultatele acelor calități, în zile foarte rare, când sunt afectat de ceva anume; dar când sunt relaxat, rezultatele sunt intre 45-55% din acele calități care descriu o persoană, de asta am și fluctuații între acele tipuri de personalități. Am un pic din fiecare.

| DonEduardo a răspuns:

Mediator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arhitect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mediator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Assertive Logistician.
ISTJ-A.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Mi-a zis că am o personalitate de tip ISTJ-T, 78% introvertit, 70% realist, 85% centrat pe logică, 71% organizat și 53% precaut și că, în consecință, ar trebui să fiu logician.

| rapandula a răspuns:

Logistician
https://prnt.sc/12cy8hb

Tie ce ti-a iesit?

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Activist.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Susținător

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Protagonist laughing)

Răspuns utilizator avertizat