| RAY a întrebat:

Cine vrea sa faca un TEST DE PERSONALITATE GRATUIT?

https://www.16personalities.com/ro/test-de-personalitate -gratuit

sa scrieti mai jos si rezultatul

mi e mi-a dat PERSONALITATE "POLEMIST"

Dau fundita si voturii

53 răspunsuri:
| bubu12234 a răspuns:

Arhitect

| Freya1 a răspuns:

Logistica
Mental: -extravertit 20%
-introvertit 80%
Energic: -intuitiv 41%
-realist 59%
Natura: -centrat pe logica 80%
-centrat pe principi 20%
Tactic: -organizator 78%
-cautator 22%
Identitate: -asertiv 15%
-precaut 85%
Deci big grin?

| GoldenZenith a răspuns:

Mediator

| RAY explică (pentru Freya1):

Tu chiar ai fost sincera la test, te felicit, chiar te regasesti in acel test si eu la fel

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da am fost 100% sincera

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Frumoasa personalitate sys

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Mda, cred

| RAY explică (pentru Freya1):

Apare o ciudată juxtapunere în cazul Polemicilor, deoarece aceștia sunt onești, fără compromisuri, dar se pot certa fără întrerupere pentru ceva în care nu cred cu adevărat, punându-se în locul altora pentru a aduce argumente dintr-o altă perspectivă.

si eu si chiar ma regasesc in definitia asta

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Din fericire, precum florile primăvara, afecțiunea, creativitatea, altruismul și idealismul Mediatorilor vor renaște mereu, răsplătindu-i pe aceștia și pe cei care îi iubesc nu cu logică și avantaje, ci cu o viziune asupra vieții care inspiră compasiune, bunătate și frumusețe oriunde ar merge.

tu esti floarea primaveri mele, mi ai dat speranta ca mai exista fete sincere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhitect.

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Ti se potriveste am observat si eu asta laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ce frumos, Ray! kiss

| LittleBugsBunny a răspuns:

"activist" laughing

| RAY explică (pentru LittleBugsBunny):

Ai o personalitate care te poate duce undeva sus, personalitati ca tine sunt populare, tip alfa

| SG1995 a răspuns:

Meditator, si ma regasesc complet.

| Drimmero a răspuns:

'Animator' mi-a iesit.

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru RAY):

Mda pacat ca sunt dezamagit de societate si sunt un om destul de greu de impresionat laughing deci nu ma implic in a conduce gloate de oameni mi se pare stupid sa spui cuiva fa x chestie, desi ma gandesc ca e mult mai stupid sa faci acea x chestie doar pentru ca unu are mai mult tupeu

| RAY explică (pentru Drimmero):

Imi place personalitatea ta

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Personalitatea mea in general sau care?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intp-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ba animatorule
pa tine te-au suspendat pentru ca vorbeai peste tot despre fotbal?

| BucurCristina a răspuns:

ACTIVIST

(ENFP-T)
POȚI SCHIMBA LUMEA DOAR CU O IDEE
Activiștii sunt extraordinar de independenți și tânjesc după creativitate și libertate mai mult decât după stabilitate și siguranță.
Extravertit 73%
Introvertit 27%
Intuitiv 88%
Realist 12%
Centrat pe Logică 27%
Centrat pe Principii 73%
Organizator 18%
Căutător 82%
Asertiv 23%
Precaut 77%

Am raspus sincer.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaDart a răspuns:

"ANIMATOR"
Extravertit: 67%
Introvertit: 33%
Intuitiv: 49%
Realist: 51%
Centrat pe Logică: 47%
Centrat pe Principii: 53%
Organizator: 43%
Căutător: 57%
Asertiv: 49%
Precaut: 51%

"Sunt egoistă, nerăbdătoare și puțin nesigură. Greșesc, îmi pierd controlul și uneori sunt greu de suportat. Dar dacă nu poți să mă suporți când sunt dificilă, cu siguranță nu mă meriți când mă simt cel mai bine." - Marilyn Monroe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru grammanazi):

Bun, dar asta nu vorbea singur. vorbea cu alt tip
pe ala l-ai raportat?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Personalitatea ta, ce chestie tu si mihaela dart sunteti in lista mea de prieteni

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o mai face pe mironosita,, ati sarit sa ma raportati, dar nu imi bat capul cu voi, am alte lucruri importante de facut!

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru grammanazi):

Vorbiti de spam, dar imi spamati intrebarea