| Prietenoasa a întrebat:

Cine vrea sa fim prieteni aici pe TPU dar sa fiti pana maxim 11 ani deci cine vrea sa trimita cerere de prietenie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 11 ani?
Lasă internetul și citește lecturile de vacanță.
Spre binele tău o spun. Nu căuta prietenii virtuale când sunteți cu toții inocenți și puteți să copilăriți. Nu te încărca cu povești și cu oameni virtuali că riști să te distrugi de tot.

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Toți suntem prieteni pe TPU.

| TheStory a răspuns:

Frate site-ul se numeste "Toti pentru Unu".
Aici toti suntem o familie indiferent de varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai stricat-o rau de tot, pai vrei sa fim prieteni si ce faci, te iei dupa Everlina? bineeeee crying crying crying lasa co prind eu pe Everlina asta, sa vezi ci-o ciufulesc crying si si crying( i-ai mai dat si fundita aaaaaaa crying(((

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E un copil, las-o, nu va înțelege gluma ta.
Mai rău o derutezi.

| Xenya a răspuns:

Aici suntem prieteni toti si ne ajutam intre noi, asta este scopul siteului.TPU nu este un site gen Facebook.