CONCURS: Castiga un cadou pentru un prieten drag

Te-ai trezit cu mirare direct in luna cadourilor, esti in pana de idei si nu prea stii de unde sa incepi? Nu-ti face griji, ti-am pregatit fix ce-ti trebuie: un concurs alaturi de prietenii de la Mindblower.ro :)

Daca vrei sa castigi un voucher de 150 de lei pentru cumparaturi pe site-ul lor minunat, iata ce trebuie sa faci:
1. Intra pe www.mindblower.ro
2. Alege cadoul care ti se pare cel mai potrivi pentru prietenul tau cel mai bun. Lasa linkul aici intr-un raspuns si nu uita sa spui de ce te-ai oprit fix la el.

Arunca o privire si pe pagina lor de Facebook, sigur poti sa te inspiri si de acolo.

Noi iti asteptam raspunsul pana pe 19 decembrie, la ora 11.00. Apoi facem o tragere la sorti, desemnam castigatorul si ne asiguram ca-si primeste cadoul la timp si poate sa-l aseze sub brad.

Mult succes!

282 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/harta-am-fost-acolo
Pe prietenul meu cel mai bun il cunosc de cand ma stiu pe lume, doar ca el a fost mai rapid decat mine cu 4 luni. Ziua lui este pe 24 decembrie, iar acest cadou l-am ales deoarece a calatoriat prin aproape toata lumea si urmeaza sa devina ghid turistic.

| DaftPunk a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cuier-steluta-ninja

Pentru tipul ZEN care practica arte martiale.Sunt mai mult ca sigur ca ii va place acest cuieras.Plus de asta, vreau sa-mi iau si eu cate ceva de pe http://mindblower.ro/, dar nu am cu ce :D

| ignore a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-familiei Am ales acest cadou pentru bunica mea care este si prietena mea si femeia care m-a crescut de 20 de ani si inca ma creste. Ceasul nostru de perete nu prea mai functioneaza bine si un ceas "al familiei" ar fi bine venit.

| SME a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/canile-cuplu-perfect
Vreau sa-i fac prietenei mele acest cadou, fiindca vreau sa ne trezim dimineata si sa stam la o cana de cafea, impartasind cate-un sarut

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro
Am ales acest cadou deoarece prietena mea cea mai buna e innebunita dupa muzica si recent a ramas fara sistem :)))

| KirigayaKirito a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceas-casca-ochii, un ceas desteptator, poate asa nu va mai intarzia la scoala! >-<

| ANAHsneaman a răspuns:

Http://mindblower.ro/wp-content/uploads/2014/06/Lampa-Luna-12.jpg
Am ales acest cadou, deoarece mi se pare un lucru dragut si copilaresc in acelasi timp, iar in plus imi aminteste de perioada cand eram la tara la bunici, copil fiind si priveam stelele si luna in fiecare noaptre de vara cu sora mea.

| djalexandrual a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/pusculita-de-urgenta

Pentru ca prietenul meu cel mai bun are nevoie urgent de asa ceva.Cheltuie banii pe toate prostiile, si in weekend nu mai are nici de-un suc.

| mrcs a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool
Tata obisnuieste sa bea vin seara cand vine de la servici, dupa servici numai bun un pahar de vin.
Cadoul asta ar fi cel mai perfect pentru el!

| ing3ras a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/tricou-clovn

Este ceva inovativ si iesit din comun. Cu siguranta i ar placea pentru ca este la fel de petrecaret si vesel ca acest clovn

| Stolo a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-proiector-de-umbre Acest cadou mi se pare desavarsit, inedit, il gasesc o inchipuire a unui vis! In plus, m-ar ajuta tare mult, ziua mea si a prietenei mele apropiindu-se odata cu toamna tarzie, si de foarte putine ori, din pacatate, am reusit sa ii ofer un cadou mai interesant.

| NoNameo a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/floare-de-cristal Am ales acest cadou deoarece persoana careia vreau sa i-l dau (cea mai importanta persoana din viata mea) iubeste cristalele si pietrele indiferent de care ar fi si stiu sigur ca si-ar dori mult. Cum ea ma face fericit mereu doar prin prezenta ei, merita macar atat.

| NOBODY a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/stantator-pentru-gratar
Pentru că vine vara, și pentru că vrem să știm a cui e baconu' ăla de pe grătar.

| Lowly a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/clepsidra-infloritoare-cu-baza-magnetica
Prietenei mele cele mai bune i-ar placea la nebunie aceasta clepsidra! Este cadoul perfect pentru ca ea face colectie de clepsidre :)

| OnuOnulică a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/masca-de-porc
Mi-ar place sa castig pentru cel mai bun prieten al meu care intodeauna si-a dorit o asemenea masca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/umbrela-samurai
Am ales acest cadou pentru ca prietenului meu ii plac foarte cadourile, mai ales cele interesante si personalizate, cum ar fi aceasta umbrela samurai. De asemenea este o persoana foarte haioasa, si daca ar avea aceasta umbrela, ar fi si mai si...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pentru o micuță școlăriță, care e nevoită să se trezească dimineața, pentru a merge la școală. Poznașul deștepător va fi, pentru ea, și un motiv de amuzament. Cred că se va trezi zâmbind sau înjurându-mă;)), fiindcă i-a fost deranjat dulcele somn al dimineții. Ioana, pentru tine, dacă va fi să fie!;))
http://mindblower.ro/produs/ceas-casca-ochii

| Fatamuntilor a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cana-014-cu-infuzor-si-capac
Am ales acest produs pentru ca prietena mea este o mare consumatoare de ceai!

| Jipa95 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/biscuit-fierbinte
Chiar nu ar strica un asemenea cadou catre un prieten de-al meu IT-ist. De multe ori uita sa-si mai dezlipeasca ochii dupa ecran. Un asemenea cadou i-ar tine ceaiul/cafeaua cald :)

| zurick a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/harta-de-stele
M-am oprit fix la el pentru ca este genul de cadou care-ti arata, indiferent de varsta, cat de mic esti fata de univers si totusi cat de mare esti in inima prietenilor tai.

| Dariusuu a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/canile-vesele

Pentru prietena mea dragă care trece printr-o perioadă grea iar dacă aș câștiga aceste căni simpatice i le-aș dărui să mai și zămbească din când în când.

| suităr a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ochelari-de-soare-cu-mustata
Eeh,e o tipă haioasă și i-ar plăcea la nebunie.
Plus că sunt 150 lei
aș avea bani să-mi iau și eu una
să fim singurele
ok ignorați unltima parte

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am mai cumparat lucuri de pe acest site. Ba chiar am primit, prin marite, de la adminii TPU un cod de reducere, o reducere de 10%, dar cel putin am castigat ceva. :))
In orice caz, mie chiar imi place site-ul asta.
Acum, nu stiu daca voi castiga, dar ii voi lua unui prieten manusile astea.
http://mindblower.ro/produs/manusi-touchscreen-pro
Sau asta. Ii place sa mearga in camping si sa priveasca luna. Asa ca poate sa o vada in fiecare noapte.
http://mindblower.ro/produs/lampa-luna

| AtateaConditii a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/farfurie-salbatica? noselection, pentru colega mea si prietena mea care e foarte mancacioasa desi e foarte slaba, are arsurile gastrice tari si nu se pune nimic pe ea desi manca mai mult decat un gras:D. E un cadou simplu cu un gest simbolic:X.

| Lawliet14 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-fierbinte-pentru-gat Am ales acest cadou pentru ca persoana draga mie sa-si relaxeze gatul cu aceasta perna circulara fierbinte, in aceste zile friguroase. As fi ales incalzitorul de maini tricotat dar acela arata ca un fel de manusi de lana, pe care le-a testat deja si sunt sigur ca mai are cel putin o pereche de manusi calduroase chiar daca nu de lana ca in copilarie. :) Mentionez ca persoana draga mie nu doreste cel mai scump cadou de pe site. :P Nu e chiar ce i-as lua eu dar merge. Cred ca i-ar mai placea si casca iubitorului de bere sau ruleta cu shoturi ca sa ne facem crita impreuna. Am aruncat o privire mai superficial.

| LaughingKarima a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/semne-de-carte-fulg-de-nea-si-ingeras. Chiar si cu toata tehnologia de azi, prietenului meu cel mai bun ii place sa citeasca extrem de mult. El e un uituc, mereu uita sa isi faca semn la pagina la care a ramas si mereu uita sa isi cumpere un semn de carte. Plus ca fulgii de nea se potrivesc perfect in perioada asta a anului, mai ales ca aici a nins mult iar zapada fiind ceva ce prietenul meu iubeste. As vrea sa ii i-au aceste semen de carte, stiu ca se va bucura mult.

| Eastwood a răspuns:

Buna seara
http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro!
Am ales acest cadou deoarece prietenului meu ii plac sistemele audio, boxe, statii, etc. Sunt convins ca ar ramane surprins!

| mont a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/manusi-touchscreen-pro

Acest cadou l-am ales pentru o prietena draga, deoarece in zilele noastre cam toti tinerii avem telefoane cu touch-screen si evident dorim sau chiar suntem nevoiti sa le folosim si cand vremea e rece si nu putem folosi telefonul fara manusi, dar nici cu manusi simple. Sunt sigur ca i-ar place acest cadou acelei prietene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea e fana Harry Potter si iubeste tot ce contine cuvantul ''magic''. Asta sigur i-ar placea la nebunie: http://mindblower.ro/produs/praf-de-foc-magic