CONCURS: Castiga un cadou pentru un prieten drag

Te-ai trezit cu mirare direct in luna cadourilor, esti in pana de idei si nu prea stii de unde sa incepi? Nu-ti face griji, ti-am pregatit fix ce-ti trebuie: un concurs alaturi de prietenii de la Mindblower.ro :)

Daca vrei sa castigi un voucher de 150 de lei pentru cumparaturi pe site-ul lor minunat, iata ce trebuie sa faci:
1. Intra pe www.mindblower.ro
2. Alege cadoul care ti se pare cel mai potrivi pentru prietenul tau cel mai bun. Lasa linkul aici intr-un raspuns si nu uita sa spui de ce te-ai oprit fix la el.

Arunca o privire si pe pagina lor de Facebook, sigur poti sa te inspiri si de acolo.

Noi iti asteptam raspunsul pana pe 19 decembrie, la ora 11.00. Apoi facem o tragere la sorti, desemnam castigatorul si ne asiguram ca-si primeste cadoul la timp si poate sa-l aseze sub brad.

Mult succes!

282 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cana-biscuiti-pisica
Am ales acest cadou intrucat este un cadou amuzant plus ca ii plac pisicile :*

| TwiSt1997 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/casca-iubitorului-de-bere Pentru cel mai bun prieten al meu, cred ca s-ar bucura foarte mult, mai ales pentru ca a cautat fooooarte mult timp acest lucru si nu l-a gasit.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
Am ales acest cadou deoarece, cunoscandu-l foarte bine pe prietenul meu, este pasionat de astrologie.El adora toate lucrurile legate de acest domeniu si incearca sa-si mareasca colectia.

| Skilline2012 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-audio-imusic
Am o prietena iubitoare de muzica si de somn si cu totii stim ca e foarte enervant sa-ti pice castile in timp ce stai in pat.

| Rockat a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro Pentru că îmi plac lucrurile în miniatrură și cele retro.

| Mario1999 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/manusi-touchscreen-pro
Am ales acest produs deoarece mi se pare foarte util pentru anotimpul rece. :)

Răspuns utilizator avertizat
| AlexAndrei96 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb arata super tare, la un pret accesibil. Nu am mai vazut asa ceva pana acum.

| AnneღU a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-cu-poze M-am oprit fix la acest cadou ca sa i-l ofer drept simbol al prieteniei noastre. PS : Si-a renovat camera si cred eu, ca ii lipsea un ceas cu poze cu noi;))

| Totenn a răspuns:

Hei, http://mindblower.ro/produs/maimuta-care-face-ceai. M-am oprit la acest cadou gandindu'ma la mama mea. ea a facut multe pentru mine, as vrea sa fac si eu ceva pentru ea :)

| Solitude15 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lanterna-cu-led-uri-pentru-citit-pe-intuneric
Am ales acest cadou datorita faptului ca verisoara mea iubeste mult sa citeasca atit ziua cit si noaptea. Este cadoul perfect.

| BogdanSVPetc a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
Acest cadou, ar fi minunat, nu pentru. ca l-am vazut printre primele ci pentru ca chiar imi place.Are un design foarte placut si e o idee ingenioasa.Plus ca prietenul meu e cam cidat si spune ca nu poate dormi cand e luna plina :)) (astfel fac misto de el dar si ii dau o lectie prin care sasi invinga teama fata de stiinta care demonstreaza ca unele persoane nu pot dormi cand e luna plina din cauza metabolismului care e starnit).

| Kirito21 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-creativa-fila-cu-fila
Am ales acest cadou pentru prietena mea cea mai buna, deoarece mi se pare ceva inedit si sunt sigura ca va fi foarte incantata sa primeasca astfel de cadou.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/casca-iubitoruilui-de-bere
Am ales cadoul acesta pentru ca cred ca oricine si-ar dori asa ceva. Fie la volan sau etc.Si ar deveni cel mai tare. In plus, avantajul este ca nu trebuie sa te duci in bucatarie. Mereu as alege pentru prietenul meu, cadoul acesta.

| gago a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb Am ales acest cadou pentru prietenul meu deoarece, el lucreaza in IT si acest cadou i-ar putea face serviciul mai usor. :*

| King18name a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/miriapod-teleghidat, sau http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro#, Amandoua mi-au atras atentia si chiar imi doresc una dintre cele doua. :D

| BellaVampire a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/floare-de-cristal
Am ales acest cadou deoarece cred că reprezintă cel mai bine prietenia noastră, care continuă încă să înflorească graţios în fiecare zi şi după părerea mea, surprinde ceva din esenţa prieteniei.

Dar aş alege şi un semn de carte,
http://mindblower.ro/produs/semn-carte-cactus
pentru că încă încerc să o conving să citească mai mult. :))
Şi chiar dacă nu e să câştig, acum că am descoperit site-ul ăsta genial, tot o să îi iau cadourile!

| lullaby23 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-cu-poze
Am ales acest cadou deoarece prietena mea cea mai buna este plecata in Italia, iar acest ceas ii va aduce aminte de mine si de prietenii ei.

| VirtualKnight a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro
Un cadou frumos la un pret foarte convenabil. Nu cred ca exista vreo persoana care ar refuza un cadou ca acesta.Este simplu si cu un design atractiv, mai ales rockerii s-ar indragosti pe loc de acest cadou.I-as cumpara acest cadou mamei mele, care s-ar bucura mult de el.

| aXandra a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lanterna-cu-led-uri-pentru-citit-pe-intuneric am ales acest minunat cadou pentru prietena mea cea mai bună, deoarece îi place să citească foarte mult și în acest mod o să-și piardă nopțile făcând ceva constructiv pentru intelectul ei.

| Jawsz a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mighty-boom-ball Aș vrea această boxă pentru prietenul meu deoarece este foarte pasionat de muzică.Are nevoie să asculte muzică mereu, în orice loc...este dependent de muzică și o asemenea boxă genială i-ar face viața mai ușoară ascultând muzică. Chiar are nevoie de așa ceva. Fără muzică se simte ca și cum ar fi ploaia fără apă. îi voi oferi acest cadou dacă voi câștiga și sper că va fi bucuros!

| Reb a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/paharul-de-bere-cu-pereti-dubli. Am ales acest cadou fiindca prietenul meu bea foarte multa bere.

| CaLyStuu a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/casca-iubitorului-de-bere --> As dori sa primesc acest cadou pentru ca sa il daruiesc prietenului mei foarte bun ( suntem prieteni de 8 ani ) fiindca mereu si-a dorit acest lucru, nu numai pentru bere, ci si pentru suc, fiindca mereau vedea in filme de asta si mi-a zis ca vroia si el. Ar fi foarte frumos sa il pot darui. tin foarte mult mult la el ca prieten!

| andreimada a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ochelari-cu-mustata-stufoasa
Pe la mine nu se găsește așa ceva!

| BBiiiaa a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cana-care-se-topeste
Pemtru ca prietena mea e o maare bautoare de ceai/cafea si stiu ca ar merge perfect impreuna cu cele 2 carti pe care i le-am pregatit de Craciun

| Vidacu69 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb. Am ales acest cadou pentru un prieten foarte drag mie.Sunt prieten cu el inca din clasa 1 si pur si simplu il cunosc prea bine :). Este atras de tehnologiile astea si in acelasi timp si de lucrurine funn. Sunt 100% la 100% sigur ca i-ar placea.

| Gabi001 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro Am ales acest cadou deoarece mereu mi-am dorit sa pot asculta ce vreau eu oriunde merg.

| lizemm a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/umbrela-insorita
M-am oprit la acest cadou, o umbrelă însorită, deoarece cred că asta ar determina-o pe prietena mea să zâmbească, lucru care nu îl face prea des. Atât îmi doresc, să zâmbească.

| yAdrian a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mighty-boom-ball
Cunosc un prieten care ar fi foarte incantat sa o primeasca de Craciun.

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool
Am ales acest cadou, deoarece prietenul meu, mai are si alti prieteni, printre care si alcoolul si cred ca acest cadou este perfect pentru el si petrecerile pe care le organizeaza. Acest extinctor va calma multe spirite...