| rares673 a întrebat:

Crede-ti ca normal ca la varsta de 17 ani jumatate sa am par pe piept si pe burta? ...Mai am si pe maini si picioare dar cred ca e ceva normal sa am pe acestea dar pe burta si piept si stiu...Ce ma alarmeaza foarte tare e ca a inceput sa creasca asa ca un puf mai des si pe biceps? Ce credeti am vreo problema ceva sau e normal? Fetelor va plac baietii mai parosi?

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Baietii "parosi" sunt virili! Acum,fara gluma,parul apare mai mult din cauza hormonilor in exces. Nu este nimic rau,nu suntem toti la fel! Avand o varsta mai mare, mie personal, nu mi-ar place o persoana mai paroasa, dar nici cum sunt unii "cheli"(epilati peste tot). Apoi, gusturile difera de la persoana la persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ne plac laughing
Și nu te stresa așa de tare, e ceva normal!

| BlackChocolate1 a răspuns:

Da,dar nu ne plac maimutele. laughing

| rares673 explică:

Vreau raspuns urgent