| rares673 a întrebat:

Dau FUNDA! Crede-ti ca normal ca la varsta de 17 ani jumatate sa am par pe piept si pe burta? ...Mai am si pe maini si picioare dar cred ca e ceva normal sa am pe acestea dar pe burta si piept si stiu...Ce ma alarmeaza foarte tare e ca a inceput sa creasca asa ca un puf mai des si pe biceps? Ce credeti am vreo problema ceva sau e normal? Fetelor va plac baietii mai parosi?

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Esti exact la fel ca prietenul meu. -_-
Ei bine, e ceva normal.
Probabil semeni cu tatal tau sau cu o ruda happy
Nu ai de ce sa te ingrijorezi happy Dar, te poti epila, fetelor nu le plac baietii cu par pe piept. Pare inestetic.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este absolut normal.
Pa, pa.

| Matt24 a răspuns:

Da,este normal. Daca nu-ti place, poti oricand sa-l tunzi/razi.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ti-am mai raspuns.

| grab a răspuns:

Frate, pune excesul deoparte ca va veni o vreme cand o plangi dupa par happy
Daca vor incepe fetele sa scuipe par dupa ce te saruta sau in timpul preludiului, foloseste cu incredere marimea 2 la o masina de tuns. E 70 de lei in Carrf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu te sperii ca-ti creste in alta parte! e ceva normal! te dezvolti!

| SunnyDay88 a răspuns:

Daca cautai dovezi care sa sustina teoria lui darwin uite ce simplu le ai gasit.

| xxx8 a răspuns:

Stai linistit este ceva normal si eu am par pe piept/burta si am aceiasi varsta cu tine deci stai calmwinking

| OlariuRox a răspuns:

Da e normal dragule, pubertatea, da mai bine parosi decat epilati ca fetele.

| Nebunatyca69 a răspuns:

Lol, esti baiat, e normal.

| M3ryl33 a răspuns:

NU este nimic neinregula cu tine. Nu ai de ce sa iti faci griji, toti baietii sunt asa.e mai rau daca nu ai laughing:*