| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa dorm pe burta, pe spate sau pe-o parte in noaptea de revelion?

Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Pe spatee pentru ca baietii care dorm pe spate sunt optimisti, si buni la pat smug laughing)

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pe burtă dacă dormi pe cineva, pe spate dacă dormi sub cineva și pe o parte dacă dormi lângă cineva!
Lăsând gluma la o parte, sfatul meu este să nu dormi.
Distrează-te până dimineața, căci o dată pe an este revelionul.
Sărbători fericite!

| anonim_4396 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Merci. Sarbatori fericite si tie.

| a1doru a răspuns:

Depinde cu cine dormirolling on the floor

| AlinaaAli a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa dormi!
sa stai sa chefuiesti pana dimineata!tongue
ca intram in 2012, anul care trebuie sa se termine lumea de vreo 10 ori, sa apara Antichrist, etc laughing)
parca vad ca anul asta o sa fie mai bun decat anul trecut!