| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca baietii sunt mai sensibili ca fetele?.-. laughing desi ascund acest lucru foarte bine.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din moment ce rata de sinucideri e 3 barbati la o femeie cam da,faza e ca societatea vrea ca barbati sa se comporte ca un psihopat, un om rece, fara sentimente, lipsit de empatie, un mascul alfa care daca arata ca are sentimente e un mascul slab, barbatul care isi neaga latura emotionala va suferi pentru ca nu e pregatit pentru asa ceva in scimb femeile obisnuite cu iubirea ele trec mult mai usor peste o despartire

| T0T a răspuns:

Sincer eu cred că da.

| Drimmero a răspuns:

Chiar este adevarat

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Diavolule,, maine am emotii imense!

| Mayhem666 a răspuns:

Da, cred asta, pentru ca si eu sunt destul de sensibil, dar in ultima vreme nu mai sunt asa, pot sa spun ca am inceput sa devin imun cam la orice.

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu poți generaliza, depinde de persoană. Sensibilitatea unui om nu ține de genul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca sunt cam pe acolo amandoi, depinde si de persoana. Era un citat fain, ceva de genul : Pe o femeie o doare mai intai in suflet si apoi in cot, pe un batbat il doare mai intai in cot si dupa in suflet laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum a sunat asta,, sa stii ca e exact asa, noi mai intai trebuie sa dam cu piciorul ca apoi sa realizam, foarte misto citatul/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Stiu ca in cazul unora asa este, dar pana realizeaza barbatul ce a pierdut pe femeie nu o mai intereseaza de mult. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam asa ceva,, sansa cand ai pierdut-o, e adio. Cand o dai in bara,, chiar ai dat-o

| FazekasErvin a răspuns:

Depinde nu toti barbati sunt sensibili dar la femei ele sunt sensibile dar uneori pot fi si mai dure