| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca baietii sunt mai sensibili ca fetele?.-. laughing desi ascund acest lucru foarte bine.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din moment ce rata de sinucideri e 3 barbati la o femeie cam da,faza e ca societatea vrea ca barbati sa se comporte ca un psihopat, un om rece, fara sentimente, lipsit de empatie, un mascul alfa care daca arata ca are sentimente e un mascul slab, barbatul care isi neaga latura emotionala va suferi pentru ca nu e pregatit pentru asa ceva in scimb femeile obisnuite cu iubirea ele trec mult mai usor peste o despartire

| Drimmero a răspuns:

Chiar este adevarat

| T0T a răspuns:

Sincer eu cred că da.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Diavolule,, maine am emotii imense!

| Mayhem666 a răspuns:

Da, cred asta, pentru ca si eu sunt destul de sensibil, dar in ultima vreme nu mai sunt asa, pot sa spun ca am inceput sa devin imun cam la orice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca sunt cam pe acolo amandoi, depinde si de persoana. Era un citat fain, ceva de genul : Pe o femeie o doare mai intai in suflet si apoi in cot, pe un batbat il doare mai intai in cot si dupa in suflet laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum a sunat asta,, sa stii ca e exact asa, noi mai intai trebuie sa dam cu piciorul ca apoi sa realizam, foarte misto citatul/

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Stiu ca in cazul unora asa este, dar pana realizeaza barbatul ce a pierdut pe femeie nu o mai intereseaza de mult. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam asa ceva,, sansa cand ai pierdut-o, e adio. Cand o dai in bara,, chiar ai dat-o

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu poți generaliza, depinde de persoană. Sensibilitatea unui om nu ține de genul lui.

| FazekasErvin a răspuns:

Depinde nu toti barbati sunt sensibili dar la femei ele sunt sensibile dar uneori pot fi si mai dure