| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Credeti ca daca imi place de un baiat din clasa la mine e rau?!?!

nail bitingas vrea sa ii zic dar nu pot pentru ca sunt 2 lucruri la mijloc! in primul rand si prietenei mele ii place de el dar ea i-a spus deja! al 2 daca afla un alt coleg de al lui care ma cert in fiiecare zii cu el din toata nimic mar face de tot rahutu-l ca ei doi sunt prieteni ff buni! Va rog ajutati-ma ce sa fac! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Nu e rau! Daca il placi spune`i! Dupa aia o sa regreti ca nu i`ai spus si ca prietena ta ti-a luat`o inainte. Poate anul asta o sa ai mai mult tupeu si o sa fii mai indrazneata.winkingSpune'i ca il placi. Daca prietenul lui cu care te certi tu zice ceva, nu-l baga in seama daca se baga in treburile altora e un nesimtit. Fa`te ca nici nu`tipasa!
Baftahappy!

3 răspunsuri:
| foreverANDaDAY a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa ii spui ca il placi daca nu incerci nu castigi si ar trebui sa vorbesti si cu prietenul cu care te certi succes

| Maria_2244 a răspuns:

Si mie mi sa intalplat la fel. Uite sfatul meu: intr-o pauza il chemi afara si ii spui ca trebuie sa vorbiti ceva... ii marturisesti ca il placi si daca cu adevarat te-ar place si el nu ar apleca ureche la cuvintele spuse de prietenul lui cel mai bun...

| Cristinutza_1325 a răspuns:

Eu zis sa ii spui baiatului pe care il placi ce simti pentru el. stiu ca va fi greu dar asa e cel mai bine big grin nu stiu daca te-am ajutat cu ceva dar sper ca amfost de folos big grin