| emi_8585 a întrebat:

Credeti ca e o idee buna sa ma mut in clasa 11 la alt liceu cu un alt profil?
ma gandeam la filologie sau stiinte sociale, nu imi place sa tocesc prea mult si ma gandesc ca la stiinte sociale e mult de invatat..., insa as vrea sa ma duc la stiinte sociale deoarece fac matematica pana in a 12, iar la filologie nu.nu stiu daca sa ma mut sau nu. profilul meu de acum este protectia mediului, fac aceleasi ore ca la stiinte sociale, insa la bac dau matematica si biologia si nu prea ma pricep, iar la stiinte sociale dau bac la istorie si geografie.

1 răspuns:
| kissesfromhell a răspuns:

Crede-ma,eu sunt la filologie, si nu te doare de nimic! adica daca te straduiesti putin ai media peste 8, 50. e prea tare si prea viata la filo. faza naspa e ca sunt cam multe fete...si cateodata sunt tate si se cearta.dar in rest, FILO FTW. happy