| greta02 a întrebat:

Credeti ca este posibil ca sufletul unui om mort sa "bantuie" ca sa zic asa? Daca da ati avut ceva experiente? Povestiti(funda):X

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu am avut nicio experienţă de acest gen, însă da, cred puţin în astfel de "reveniri".

| Georgiana16 a răspuns:

Nu, asa ceva nu este adevarat deloc. Sunt numai prostii si nu e bine sa crezi in de astea deoarece nici un om nu poate bantui. Asteas doar minciuni ca cineva poate bantui.

| Manuela_6166 a răspuns:

Buna Ana:*
Si dupa moarte exista viata!
Acum sa stii ca depinde cum a murit acel om si unde.
O experienta nasoala am avut la tara acum 2 ani
La 2 strazi de casa bunicilor,era o casa parasita, despre care se zvonea ca la subsol, au fost gasite fosilele a 2 barbati.
Mi s`a parut foarte ciudat,infricosetor dar si interesant in acelasi timp, deoarece eram pasionata de fenomenele stranii
Asa ca intr-o zi, am luat cu mine 2 fete din sat, Elena si Bianca si am mers in casa cu pricina.
La intrarea in casa, era o masuta de lemn cu 4 scaune langa ea! in finelaughing
Am coborat in jos pe scari, pentru a merge la subsol
Acolo era o masa de vreo 2 metri, acoperita cu un cearsaf alb.
Toate 3 eram curioase ce e acolo,dar niciuna nu indrazneam sa ne apropiem.
Pana la urma mi-am luat inima in dinti si am dat cearsafu la o parte,ne-am speriam crezand ca e un om,dar erau doar niste haine de armata
Vazand ca nu e nimic infricosetor ne-am gandit sa plecam.
Cand sa urcam scarile, e auzeau niste pasi repezi, ca si cum ar cobori pe acele scari.
Atunci ne-am intors toate 3 ne-am uitat in spate,iar masa era daramata si hainele nu mai erau acolo.
Am urcat toate repede scarile, sa mergem acasa.
Cand am urcat, masuta cu cele 4 scaune erau ravasite:-ss
Am iesit fugind si tipand din acea casalaughing
De atunci nu am mai fost la tara si nici nu voi mai merge vreodata!