| diana_4229 a întrebat:

Am glumit despre un mort si acum ma bantuie! ce sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Nu se face asta niciodata, daca esti crestina cauta de cumparat Salvie si cand esti acasa dai foc si plimba-te prin toata casa cu ea ca sa se afume casa de mirosul de Salvie.In timp ce te plimbi cu Salvia spune-i acelui mort ca iti pare rau pentru ce ai facut si nu vei mai face asta niciodata si roaga-l sa plece.Eu sunt Pagana si stiu sa iti spun mai multe despre astea daca vei vrea, imi lasi mesaj daca vrei cu id tau. Sper ca va fi totul bine.Mult Succes si Un An Nou fericit si iti Doresc tie si familiei tale Multa Sanatate, Iubire si Fericire. happy

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Spune-i că ai pile la Satana şi o să te lase în pace. Îţi dai seama în Săpânţa ce level de bântuiri elaughing

| Gizăz a răspuns:

Îl simpatizez!

| DorelSudoru a răspuns:

Fa caterinca de el ca sa se supere in continuare si sa plece xD

| MindFreak a răspuns:

Spune-i ca a fost doar o gluma.

| waXonwaXoff a răspuns:

Arde salvie!

| Annitu a răspuns:

Să stai de vb cu el. Poţi considera că ai un prieten nou big grin

| LoOvE a răspuns:

Nu ar trebui!(sincer)

Cum sa te bantuie?(doamne fereste)

nu stiu, eu cred ca ar trebui sa te rogi mult si sa te duci prin biserici.

Roagate mereu!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Aoleu! Tu ori glumesti, ori ai depasit paharele, ori ai ceva probleme sau chiar te bantuie. Pai! Daca glumesti te rugam sa ne spui, daca ai depasit paharele idem, daca ai probleme pe 2 sau 3 ale lunii in curs sa vizitezi doctorul iar daca te bantuie un mort te rugam sa ne dai amanunte. La multi ani si minte multa!

| Alexandru a răspuns:

Acum serios, fara nicio ofensa, cate pahare de alcool ai consumat in noaptea asta mareata si minunata?

| GiuliaTamas a răspuns:

Ce sec laughing Asta e intrebare pusa din plictisealalaughing)

| Lucaci a răspuns:

Lai jignit!

| kryssumik a răspuns:

Roagate mereu si mergi la biserici cand se tin slujbe si nu numai... fa tot felul de chestii religioase

| diana_4229 explică:

Daca fac caterinca in continuare se supara mai tare dar nu pleaca, din potriva ma poate omori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm nu prea cred in astea, dar te poti duce la biserica sa vorbesti cu un preot sau ceva de genu'.

| Sn00pY a răspuns:

Pfff laughing)ai nevoie de mai mult ca sa iti dea lume un raspuns laughing

| QAkkyQ a răspuns:

Ceee?