| Vvistula a întrebat:

Credeti ca lumea este condusa de oamenii din umbra?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Daca e, nu se va sti niciodata. Nu exista dovezi concrete, doar teorii de conspiratii si banuieli. Daca lumea e condusa de oamenii din umbra, acestia se vor asigura ca nu exista dovezi indicand asta, iar daca lumea nu este condusa de acestia, nici nu are de unde sa fie dovada, deci daca e sa aflii, trebuie sa intri si tu in umbra aceasta. In lumina nu ai cum sti sigur.

9 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Da,dar va veni momentul in care se va face dreptate happy.

| Nordic a răspuns:

Evident, fără îndoială. Dovezi? La ce bun? Vom obține doar dovezile care ni le vor oferi ei. S-au gândit la toate. Sunt o mână de oameni care dau ordine în colo și în coace. Nu avem nevoie de dovezi pentru așa ceva. Oamenii simt. Că se autocontrazic deoarece gândul că ar putea fi adeărat e înfiorător, e altceva.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu ştiu şi nici nu-mi pasă. Logica mă împinge să cred că nu.

| Thunderstruck a răspuns:

Nu cred in teorii ale conspiratiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..de masonerie

| M1hai a răspuns:

Dupa parerea mea eu cred ca da, de Iluminati care sunt de fapt conducatorii Americii si alti

| CryChristiAN a răspuns:

Ceva din mine imi spune ca da. Nu stiu ce sau cine, dar simt.

| reclamantul a răspuns:

...din pacate DA

| Ionescu_Florin_1967 a răspuns:

Da categoric