| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca tot ce iesit din normalitate e un mister? De exemplu vezi un caine cu 7 picioare, zici waw, e un mister, dar odata ce doctorii iti explica de ce acel caine are 7 picioare mai ramane un mister cainele acela? Si cainii cu 4 picioare de ce nu ar fi un mister? Sti totul despre cainii cu 4 picioare ca sa zici ca nu sunt un mister? Eu iubesc o papusa barbie si consider acest lucru un mister, oare de ce ma gandesc la ea?

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Hm. Cate picioare are?
Papusa Barbie, desigur.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Un caine cu sapte picioare? Tu i-ai numarat si urechile, si coada?

| T0T a răspuns:

"Credeti ca tot ce iesit din normalitate e un mister?"
Chiar deloc. Travestiții nu intră în normalitate și totuși nu sunt un mister. Sau e misterul mare să îți dai seama că de fapt e un bărbat dar e slab ca o femeie și poartă fustă și e epilat peste tot? Eh misterul oricum se duce și asta în momentul cheie.

| doctorandus a răspuns (pentru T0T):

Și Isus ce credeai că a purtat? Pantaloni?

| RAY a răspuns (pentru doctorandus):

Nu,nu pot ras sunt ignorar

| johnnny123 a răspuns:

Întrebarea a început promițător, cu o temă interesantă pe care o găsim în artă și în știință: misterul revelat.

Apoi ai dat-o cu păpușa Barbie în baltă.