| iuliaaa_8865 a întrebat:

Credeti ca un baiat se poate indragosti de o fata doar pentru simplu fapt ca ii place cum gandeste, cum se comporta chiar daca aceasta nu arata prea bine?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate indragosti pentru felul ei de a fi, nu pentru cum arata.Nu conteaza, intotdeauna, cum arata o persoana, conteaza cum gandeste, cum se comporta, conteaza intelegerea, respectul fata de ea insasi si fata de cei din jurul sau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e foarte posibil.Aspectul fizic este destul de important, dar mai important este caracterul acelei persoane.La urma urmei, frumusetea este trecatoare, dar lucrurile cu adevarat bune la o anumita persoana raman si majoritatea stiu asta.