| MissStyles a întrebat:

Un baiat se poate indragosti usor de o fata? Sau ii ia ceva?

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

Se poate indragosti chiar foarte usor asa zisa " dragoste la prima vedere " si tot odata se poate indragostii in timp de o persoana petrecand timp impreuna si tot asa.
Sper ca te-am ajutat

| MissStyles explică (pentru bObby123):

Pai, si daca el incearca cu o fata, ea il respige si seara ea ii zice ca il place si el nu mai e interesat? Asta ce e?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred. Stiu că fetele se indragostesc mai usor. Eu incă cred in dragoste la prima vedere...Cum adică, "sa-i ia ceva?" Daca il/o iubesti nu trebuie sa astepti un gest banesc din partea lui/ei. O iubesti pentru ceea ce e. Si da, sa-i daruiesti cand poti, cate o floare, e ceva elegant. Si totusi considerat desuet (mai ales de catre baieți)

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Ii ia taxa laughing