| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cu ce iti ocupi mintea de obicei?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu subiecte legate de soferie, camioane, restrictii de drumuri, modele noi de camioane, greutatea marfii, acte de transport, rute, alimentari, trasee

| Musique a răspuns:

Cu natura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Me tombé deja?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Ptiooo! Am avut eu fel de fel de 'fomei', da asa ceva n-am mai patit... Pe ce am apasat, de te-am trecut pa limbi straine? Sau e de cand te-am 'scapat' pe scari?
Treci, sa-ti dau reset!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Sunt artista, comoara mea, si in meseria mea ma folosesc de limbile altora.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut ca esti artista, inca din prima seara. D'aia te iubesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ti-oi fi batjocorit limba? Pacatele mele...eram sub influenta alcolului, sper sa ma ierti!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Alcool, draga, nu 'alcol'.
Si ce sa-ti fac, daca n-ai vrut legale... Ti-am spus, doar, ca sunt mai sigure.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu ma trage tu de maneca, stiu cate oua se pun sub o closca, doar ca pe unul l-am spart, in graba-mi de a te țuca.Hai,la gara cu tine!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

In spatele Garii, acolo langa automate? Ne luam cate un moccacino, stam pe bordura si ne certam, ca de obicei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,cum sa nu ne certam, Turbina, cand iti tot repet:lasa, omule aurolacul si treci pe prenadez, ca-i mai ieftin! Dar tu ma asculti vreodata?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cu ganduri.

| T0T a răspuns:

Cu iubi.

| J0B0MAT a răspuns:

Cu muzică

| RainmakerX a răspuns:

Nici eu nu stiu. E haos acolo. Fel si fel de probleme imaginare.

| Florentina9210 a răspuns:

Cu vise interzise!

| Dariusuu a răspuns:

Devorez cărţile. Asta îmi ţine mintea destul de ocupată.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai cu diverse lucruri cu ce imi place mie cel mai mult.

| ShaOfHatred a răspuns:

Cu intrebari.

| Aberdeen a răspuns:

Milioane de întrebări și conexiuni pe care încerc să le fac, și multe vise și retrospective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mi-o ocup? Eu incerc din rasputeri sa o mai eliberez...

| JetBlueJet a răspuns:

Cu vise.

| MeForeverAlone a răspuns:

Păi, cu ce o să fiu peste zece ani, cu ce să mănânc ca să nu mă îngraș, ce exerciții să mai fac, ce-or mai face îndrăgostiții din serial, ce să mai scriu în roman, ce mai face prietena mea, cum să plec mai repede de acasă...
știi, chestii obișnuite

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Cu dorinte, hobby-uri, carti.

| xStilusX a răspuns:

Cu fix ceea ce nu trebuie.