| SSHIVX a întrebat:

Cu ce persoană de pe acest site ai vrea să porți un dialog?

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cu o hahalera, cu toate ca știu ca am șanse minime sa aflu, las întreba care este povestea lui

| OldSoul a răspuns:

Mai bine m-ai intreba pe cine as vrea sa ucid, poate la intrebarea asta as avea un raspuns laughing

Glumesc.
Nu am instincte de ucigas big grin
Poate doar de psihopat rolling on the floor

| Plato a răspuns:

Parca zici "Cu ce artist international ai vrea sa porti un dialog?"
Adica ce m-ar opri sa am un dialog cu cineva de aici? Daca as vrea, as face-o, nu? Eh, daca nu vrea el/ea, nu mai vreau nici eu. laughing

| Paul754880338 a răspuns:

Cu oricine ar poate purta o conversatie coerenta. Uneori nici nu e greu sa "citesti" asta in spatele cuvintelor (raspunsurilor sau intrebarilor).

| hamate a răspuns:

Voiam sa-l citesc pe hamate, din pacate am naufragiat