| M_Andrei_FcSb_1999 a întrebat:

Sunt baiat. Cum ar trebui sa vin imbracat in prima zi de scoala ( nu o sa purtam uniforme), cum sa ma imbrac? Sfaturi, idei?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Frumos si decent. Asta raspund tuturor. Nu exista o tinuta speciala in prima zi, de obicei toti isi etaleaza hainele bune atunci. Ia si tu un tricou sau o camasa, blugi si adidasi.

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cu pantalponi si camasa slim fit ca si asa e si la moda si este si elegant.

| Odysea a răspuns:

Elegant, frumos, decent si pe placul tuturor! O camasa ( e mult mai ok una verde sau una alba) si niste pantaloni negri sau albastri!

| Bibica240 a răspuns:

Blugi negri si camasa

| al182r a răspuns:

Hello! Îmbracă-te exact cum vrei tu. Multe persoane ţi-ar spune să-ţi iei blugi şi cămaşă, dar alegerea îţi aparţine în totalitate. Indiferent că îţi iei cămaşă sau un tricou şi blugi rupţi (la care în general profesorii strâmbă din nas), doar fii tu!