| remus a întrebat:

Cu deosebita placere dariuesc virtual martisoare, un buchetel de ghiocei tuturor prietenelor TPU, ganduri bune multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Multumesc Remus...esti un cavaler TPU. Sa te bucuri de o primavara calda si frumoasa alaturi de cei dragi.

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bine bre, dar primavara vine numai pentru femei? Baietii, nimic?batting eyelashes

| Barajag a răspuns:

Multumim Remus, esti un dragut si-ti doresc de asemenea si tie multa sanatate si sa fi fericit alaturi de cine iti doresti tu cel mai multhappy

| Cσσкiє a răspuns:

Mulţumim foarte mult, şi dumneavoastră! Să aveţi o primăvară superbă, cu realizări şi tot ce vă doriţi! Ca să nu fiu mai prejos, vă voi da şi eu un mărţişor : http://prophetu.files.wordpress.com/2007/06/martisor.jpg. O zi bună!

daniela
| daniela a răspuns:

Multumim remus

| Dara a răspuns:

Multumesc Remus! O primavara fericita iti doresc si tie!

| remus explică:

Flav, hai sa acordam maxima atentie acestor fiinte sensibile, gingase precum ghioceii, atente cu noi, ne vine si noua timpul... tot datorita lor.

| anss23 a răspuns:

Multumim, si tie la fel!happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Un inceput de primavara calduros si multa sanatate tuturor.

| anca_3211 a răspuns:

Multumesc, Remus! Si tie asemenea!

| chocolatte a răspuns:

Mersic frumos!:* O primavara frumoasa si tie si celorlalti utilizatori TPU http://alexandrone.files.wordpress.com/2009/02/dsc05837-ghiocei.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim:->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult si sa iti dea Dumnezeu si tie o primavara fericita si plina de sperante si iubire! Si fie ca sa iubesti mereu cu inima tanara