| soph999 a întrebat:

Voi le dati profesoarelor maine martisoare? dar colegelor/colegilor?
sau credeti ca o sa primiti?
eu nu stiu ce sa fac... o colega mi-a zis ca duce prof. cate un buchetel de ghioceihee heeoare sa duc si eu? sau mai bine martisoare? ca am niste profe pretentioase rau la chestii din astealaughingsi la diriga ce sa ii duc?

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E un gest frumos mai ales ca e prima zi de primavara.

| Helvete a răspuns:

Eu nu duc la nicio profesoara. Pur si simplu nu vreau sa duc. O sa punem cu totii bani si o sa cumparam cate ceva pentru 8 Martie profesoarelor, din partea clasei, dar atat.
Duc martisoare decat colegelor cu care ma inteleg cel mai bine, 4 la numar. Si atat. Nu am de ce sa dau ceva cuiva cu care nu am nicio legatura si cu care nu ma inteleg. happy
Ai putea sa le duci cate un buchetel de ghiocei si tu profesoarelor, daca spui ca sunt mai pretentioase in materie de martisoare. Asa e mai simplu, si nu cred ca are ce sa le displaca la niste flori. happy Si dirigintei poti sa ii iei ceva mai special, pe langa buchetelul de ghiocei. big grin

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu ii dau la un prof. ca am dat saptamana trecuta un test, si nu cred ca o sa iau o nota mare pentru ca n-am stiut mare lucrubig grin.Si poate asa imi mareste nota cu 2 punctelaughing. ma gandescthinking

Colegilor le dau iarasi.pentru ca nu am numai un singur baiat in clasalaughing. deci n-o sa am mult de cheltuit.

Ii mai dau la dirigu, si cam atathappy!

si unor amici, sa nu uitamhee hee

La diriga ta poti sa-i duci un buchet de ghiocei, simbolul primaverii. Te asigur ca o sa-i placawinking

| soph999 explică:

Of doamne raised eyebrows SangeRoOs de AJuUnG3 PaNa La OoSs vrei sa incetezi cu rapunsurile astea ca esti chiar enervantlaughing
si restul mersi pentru sfaturi:*

| bmh93 a răspuns:

Chestia asta o faceam cand eram in generala...acum la liceu nu prea...happy