| AnutzDragutz a întrebat:

Cum adaug un prieten pe acest site?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri pe pagina "potentialului prieten" si dai clic pe "adauga prieten" - simplu, dupa cum vezi.winking Numai bine! happy

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Profilul lui -> Adauga prieten ->clik!

| Mwhahahaa a răspuns:

Dai pe profilul respectivei, vului şi dai ''Adaugă ca prieten''!
Baftă.
Te-am pupat.

| tania77 a răspuns:

Buna pentru a adauga un prieten pe acest site, trebuie sa intri la profilul acelei persoane si asta o poti face daca dai clik pe numele ei intri automat la profil, iar la acel profil este si un chenar de culoare verde in care scrie adauga prieten, dai clik pe acel chenar si cererea ta va fi trimisa, sper ca am fost destul de explicita, bafta!

Răspuns utilizator avertizat