| Gakupo a întrebat:

Cum aflu cata memorie mai am in calculator?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza programelul CPU-Z. E free pe net: http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/CPU-Z.shtml

| Andrada003 a răspuns:

Da click dreapta pe un folder: ( Local Disk C) -->properties.
Pa, pa!

| Mozambic19 a răspuns:

Memoria calculatorului este impartita in Local Disk (C) si Local Disk (D) ( unele calculatoare mai au si Local Disk (E).

Dai click dreapta pe una dintre ele, -> properties (-> general ), si afli cate memorie are happy

| Salontanul a răspuns (pentru Mozambic19):

Ce i-ai spus e vorba de capacitatea HDD-ului. El a intrebat de memorie. S-au n-a stiut el ce sa intrebe!

| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

In my computer parcawinking

| Bordey_valy_1969 a răspuns:

Intri pe desktop dai click stanga si dreapta pe my computer, apesi pe proprierties si iti arata tot. PS:am incercat