| Alex_9605 a întrebat:

Cum aleg Google ca pagina de start la Mozilla Firefox?

Răspuns Câştigător
| Onutzu a răspuns:

Dai clic pe Tools dupa pe options si unde scrie Home page stergi tot ce e scris acolo si scrii: http://www.google.ro si dai Ok

88 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Tools>Options>Main>Homepage.
Shin.

| Morticia_7212 a răspuns:

Tools -> options -> main -> home page happy

| casperboyy a răspuns:

Tools - Options la Home Page (e o casuta imediat jos) bagi frumusel www.google.ro

| Alex_9605 explică:

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tools-Options-HomePage si scrii usurel www.google.ro mai usor de atat n-ai cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tools-options-home page- si apoi scrii www.google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie mai jos alege ca pagina mea de pornire si e o casuta desenata acolo da clic pe ia si apoi ok

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe tools apoi pe options si unde scrie Home Page stergi tot si scrii www.google.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google pagina de start pentru mozila firefox
]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai acolo une ai o casuta sul scrisul google!:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii pe www.google.ro de pe mozilla si sub google putin mai jos scrie ``aleg google ca pagina de start`` e simplu. bafta;)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clic pe Tools dupa aia da pe options si unde scrie Home page stergi tot ce e scris acolo si scrii: http://www.google.ro si dai Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clic pe tools dupa aia pe options unde scrie home stergi toot dupa aia scrii google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma frate unde e tools asta?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clic pe Tools dupa pe internet optionsi unde scrie home page stergi si scrii http / /www.google.ro si dai apply si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tools-Options-Main si scrii http://www.google.ro/firefox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai clic pe Tools dupa pe options si unde scrie Home page stergi tot ce e scris acolo si scrii: http://www.google.ro si dai Ok

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tools-Options-HomePage si scrii usurel www.google.ro mai usor de atat n-ai cum

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce limba ai internetul eu il am in romana. Te duci pe Google si mai jos arata ceva de genul adauga ca pagina de cautare principala apesi pe el iti apare o fereastra pe ecran dai sa se activeze si imediat ai reusit. Si eu am fost in dilema asta. Sper ca team putut ajuta.

| Alex_9605 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri dar am rezolvat de mult aceasta problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tools-options-main-homepage