| Alex_9605 a întrebat:

Cum aleg Google ca pagina de start la Mozilla Firefox?

Răspuns Câştigător
| Onutzu a răspuns:

Dai clic pe Tools dupa pe options si unde scrie Home page stergi tot ce e scris acolo si scrii: http://www.google.ro si dai Ok

88 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| varicristinamonica a răspuns:

Iti multumesc enorm de mult Ionut ca mi-ai spus...si casperboyy si restulbig grinbig grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e in romanada click pe unelte si mai jos putin iti spune pagina de start care o ai si o poti modifica bagi acolo www.google.ro

Alte răspunsuri
| basty a răspuns:

Intai intri pe google si intr-un colta iti scrie,, alege google ca pagina de pornire" si apesi pe acel scris.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tools unde se afla ca nu vad?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde scrie tools?
ca si eu vreau tot asa
sa fie

| moise720 a răspuns:

Unde este tools ca si eu vreau sa fac tot asa

| moise720 a răspuns:

Unde este tools? ca si eu vreau tot asta ca alex

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna alex! este chiar simplu! cauti pe google la pagini de pornire si iti va da unul dintre si-teuri raspunsul!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la instrumunte, apoi la optiuni internet si poorma dai sa scrii adresa favorita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si toolsu unde e?cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Vrei sa ne cunoastem? Eu sunt Alexia am 19 ani si imi place numele Alex...de ai vrea sa vorbim da-mi raspunsul aici si iti voi da id meu... pup la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba unde e tools asta ca am o problema la el si nu stiu cum sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms