| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati intampina voi Sfarsitul Lumii? happy Sau altfel zis, daca ati cunoaste ziua in care in mod implacabil Sfarsitul va veni, ce ati alege sa faceti? Ati incerca in zadar sa va salvati, v-ati petrece Ultima Zi cu familia si toti ce dragi, v-ati inchide in casa, ati reciti cartea preferata, etc. (?)

Răspuns Câştigător
| pysyuctzza a răspuns:

Opriti planeta vreau sa cobor big grin

cine a zis ca e ultima zi? e ultima zi pe pamant, dar cred ca dincolo vom fi din nou toti impreuna, poate ceea ce asi face asi asculta melodia mea preferata, asi da ultimul sarut, asi face orice sa fiu fericta big grin

5 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Banuiesc c-a de e sa vina aceasta zi - trebuie sa recunosc ca nu- s superstitioasa -, cred ca nu ne si intreaba : - hey! tu, de ce, nu esti langa ai tai dragi? - deci, cu alte cuv. totul e previzibil. Pa, pa!

| Pisiii :x a răspuns:

Sincer eu nu prea cred in sfarsitul lumii... dar daca ar fi o ultima zi...as asculta melodiile mele preferate, si mas uita cu familia pe toate canalele mizzerabile sa vad ce prostii zic [ cum ar fi otv laughing sau realitatea ]

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Eu? pai m-as distra cat pentru 2 vieti pe pamant laughing

| 31957319 a răspuns:

Deci treaba sta cam asa.
Fiind sfarsitul lumii, as fi egoist pentru ultimele clipe.
As avea cu mine.
-Melodia preferata
-O sticla de ceva tare
-O tigara buna
-Un pistol
As trai clipele, iar daca as vedea sfarsitul veniind, mi-as f--e un glont in cap, doar sa ii fac in ciuda ca nu ma ia ca vrea, ci plec ca vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as face ca nu stiu iar in momentul ala las numai instinctul de supravietuire, fara a gindi prea mult, pina cind rezista organismul. Iar cind nu se mai poate, valea bade. Avea Moromete o vorba"Inca unul care a scapat de impozite"