| fanernest123 a întrebat:

Cum credeti ca ar fi fost lumea daca Germania Nazista ar fi castigat Al Doilea Razboi Mondial?

Răspuns Câştigător
| MPersephone a răspuns:

Lumea era impotriva regimurilor totalitare. Chiar daca nazismul castiga in razboi, oricum cu timpul, cu modernizarea, oamenii s-ar fi revoltat si ar fi incercat sa il aboleasca.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai cum a fost in acele tari ocupate in timpul razboiului, nu se termina niciodata razboiul, era un razboi continu sau un razboi nuclear

| adolf11 a răspuns:

Joaca wolfenstein

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru adolf11):

Return to Castle Wolfenstein e un joc șmecher! si celelalte mai noi sunt chiar bune! Recent l-am terminat și am rămas plăcut surprins de poveste și acțiune! O serie chiar excelenta!