| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca arata viata pe alte planete vietuibile?
Eu cred ca pe Pandora, din Avatar pentru aia care cred ca pe om l-a creat dumnezo si ca-n universul asta exista o singura planeta locuibila. NU RASPUNDE.

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Intrebarea ta mi-a produs o revelatie: iti dai seama ca pentru Na'vi, James Cameron e Dumnezeu? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cre'ca ar trebui sa'mi traiesc viata mai eficient pentru planeta si pentru univers ca banii, razboaiele, dumnezo, ideologiile's creatia oamenilor ca Rothschild si Rockefeller.