| GreenJoker a întrebat:

Cum credeti ca o sa fie 2012... avand in vedere toate prostiile care s-au spus.si credeti ca lumea crede in ele(eu una nu cred)?
astepr pareri despre chestia asta.winking

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

O să fie tot așa ca și până acum. Nu cred prostia cum că ar veni sfârșitul lumii.
Oricum am citit pe nu știu ce blog că cică baba aia Vanga care a murit a prevestit sfârșitul lumii în anul 5000 și ceva. laughing Și înainte de presupusul an, se întâmplă tot felul de prostii, nu le mai spun că o să te crucești, cu siguranță. Deeci... până atunci eu o să fiu moartă demult.

4 răspunsuri:
| dGeorge_7363 a răspuns:

Sa fim seriosi! daca intr adevar era ceva serios se luau masuri. prea multe predictii si prea multe prostii. stau si ma gandesc la preotul ala cum a putut sa pacaleasca atatia oameni, unii si'au parasit casele sau au donat toti banii, sa fim seriosi. daca o sa se intample ceva vreodata o sa se intample din cauza noastra pentru ca ne purtam prea urat cu planeta, una frumoasa dar distrusa din ce in ce mai mult, exxista o limita, nu stie nimeni cand o sa se ajunga acolo

| bloodbaa a răspuns:

DAca nu o sa se intample nimic sigur o sa fie vreun american prost care sa faca ceva.

| addicted_1735 a răspuns:

Eu cred ca o sa se intample ceva gen atunci cand au fost distruse turnurile gemene in 2001.si acum o sa se intample ceva dar nu cred ca va fi chiar sfarsitul...

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Pff...nu ati aflat?:)).s-a mutat sfarsitul.acuma e in 2013:))http://www.showbiz.ro/eveniment/7398554-va-fi-sfarsitul-lumii-in-2013